اخبار مجلس

جزئیات عرضه اولیه ایدرو و ایمیدرو در بورس

به گزارش تجارت نیوز، علیرضا صالح رئیس کل سازمان خصوصی سازی، یکی از مسائل واگذاری های دولت در سال های گذشته را واگذاری شرکت های زیرمجموعه یک مجموعه دانست و اظهار کرد: این اتفاق در برخی موارد موجب شده است که حلقه مدیریتی و زنجیره ارزش در این مجموعه از بین...

25 خرداد 1399

خبرنگاران هشت واحد نانوایی در اراک مهر و موم شد

اراک - خبرنگاران - رییس اتحادیه نانوایی های استان مرکزی گفت: هشت واحد پخت نان در کلانشهر اراک به علت رعایت نکردن مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با حکم مرجع قضایی مهر و موم شد.

13 خرداد 1399

سال جاری کرونا به در به جای سیزده بدر، گردش در روز طبیعت بوی مرگ می دهد

بیایید سال جاری سیزده بدر در خانه بمانیم و کرونا را از خود و عزیزانمان دور کنیم چرا که گردش در طبیعت به استقبال مرگ رفتن است.

30 اردیبهشت 1399

کمک ویژه 8 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به 7 استان درگیر کرونا

بنیاد مستضعفان مبلغ 8 میلیارد تومان را برای کمک ویژه به 7 استان درگیر کرونا تخصیص داد.

14 اردیبهشت 1399

سروزیر دولت محلی دهلی نو خواهان استقرار ارتش در پایتحت هند شد

در حالی که نخست وزیر هند معترضان را به آرامش دعوت نموده، رئیس دولت محلی پایتخت خواهان برقراری نیروهای ارتش در پایتحت شد.

23 فروردین 1399

کدام کشورها بیشترین تعداد نماینده زن در مجلس را دارند؟

خبرنگاران/خراسان رضوی یکی از معدود مواردی که دموکرات ها و جمهوری خواهان را در جریان سخنرانی اخیر رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ در اتحادیه اروپا گرد هم آورد، جشن دریافت رکورد تعداد نمایندگان زن در کنگره ایالات متحده بود. 102 زن در انتخابات میان...

14 فروردین 1399

حضور نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در ستاد انتخاباتی یک نماینده مجلس

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال در ستاد انتخاباتی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.

10 فروردین 1399

نانسی پلوسی انتها با ارجاع پرونده استیضاح ترامپ به سنا موافقت کرد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از تدارک برای ارجاع بندهای مربوط به استیضاح دونالد ترامپ به مجلس سنای این کشور به منظور ادامه فرآیند مربوط به این استیضاح و محاکمه او اطلاع داد.

11 اسفند 1398

80 درصد ترافیک اینترنت ایران خارجی است

رئیس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی گفت: 80 درصد ترافیک اینترنت ایران خارجی است و هزینه دلاری زیادی به کشور تحمیل می کند.

24 بهمن 1398

بورس تهران در 9 ماه امسال چقدر بازدهی داشت؟

خبرنگاران: بورس تهران سومین فصل سال را نیز صعودی پشت سر گذاشت تا همچنان یکه تازی خود را در میان بازارها حفظ کند. شاخص سهام در آخرین روز پاییز در یک قدمی قله تاریخی 354 هزار واحدی ایستاد تا بازدهی خود را از ابتدای سال به بیش از 98 درصد برساند. ...

19 بهمن 1398

وزارت کشور موظف به اجرای پروژه هایی با اولویت حمل و نقل عمومی شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن الزام وزارت کشور برای هزینه کرد یک درصد از درآمد های حاصل از اجرای این قانون برای کمک به اجرای پروژه های شهری و روستایی با حمل و نقل عمومی، شرکت های قطار شهری و سازمان های حمل و نقل عمومی وابسته به شهرداری ها را از پرداخت...

4 بهمن 1398

آمریکا اف-35های سفارشی ترکیه را خواهد خرید

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، در بودجه نظامی آمریکا برای سال 2020 بَندی به منظور تأمین اعتبار برای خرید جنگنده های اف-35 که پیش از این از سوی ترکیه سفارش داده شده اند، گنجانده شده است.

30 دی 1398

وزارت اقتصاد و دگرگونی مالی در دوره پهلوی

برنامه های مالی رضاشاه با هدف تبدیل ایران از فروپاشی به سوی امنیت و استحکام فرآیند اصلاح و نوسازی را به شکلی اقتدارگرایانه و از بالا در ابعاد گسترده تری ادامه داد. تاسیس وزارت اقتصاد ملی در دوره رضا شاه به همین دلیل قابل ارزیابی و مداقه است.

2 دی 1398

ماموریت مجمع به وزارت امور خارجه در خصوص لایحه پالرمو

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مامورت مجمع به وزارت امور خارجه در خصوص لایحه پالرمو یادآور شد که به هر حال این موضوع در مجمع تشخیص مصلحت نظام مسکوت نمی ماند.

25 آذر 1398

شرکت های بزرگ فناوری از ایتالیا به ایران می آیند

به گزارش خبرنگاران، وحید احمدی عصر امروز در حاشیه جلسه کمیسیون های دائمی شورای عتف در وزارت علوم در جمع خبرنگاران گفت: هماهنگی های لازم برای حضور بیش از 100 شرکت فناوری بزرگ ایتالیایی برای سفر به ایران فراهم شده و قرار است این شرکت ها تعاملات رودر رو با...

15 آذر 1398

برگزاری انتخابات زودرس در بریتانیا برای گریز از بن بست برگزیت

بریتانیا برای نخستین بار در تقریبا یکصد سال اخیر در ماه دسامبر پیش از کریسمس برای شکست بن بست برگزیت انتخابات زودرس پارلمانی برگزار می نماید.

17 آبان 1398

ماجرای یک انتصاب، واکنش رگولاتوری به انتصاب مدیرعامل رایتل

خبر انتصاب مینا مهرنوش به عنوان مدیرعامل جدید رایتل حواشی زیادی داشت و موجب واکنش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

27 مهر 1398

یادداشت ، دو دیدگاه متفاوت در ناآرامی های هنگ کنگ

برخی از ناظران سیاسی ناآرامی های اخیر هنگ کنگ را محصول دخالت های کشورهای خارجی غربی می دانند.

16 مهر 1398

چین و آلمان بر حل مسالمت آمیز ناآرامی ها در هنگ کنگ تأکید کردند

صدر اعظم آلمان و نخست وزیر چین بر لزوم حل مشکل معترضان هنگ کنگی به صورت مسالمت آمیز تأکید کردند.

27 شهریور 1398

تشکیل کمیسیون مالی ایران و ویتنام تا 2 ماه آینده، راه اندازی خط کشتیرانی ایران ـ ویتنام

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح دستاورهای سفر به ویتنام، گفت: تا 2 ماه آینده کمیسیون مشترک مالی ایران و ویتنام در ویتنام تشکیل خواهد شد که ریاست طرف ایرانی، بر عهده وزیر صنعت، معدن و تجارت است.

2 شهریور 1398
تعداد: (32)