اخبار سیاسی

حاجی میرزایی: همه دانش آموزان باید در سر کلاس های درس حاضر شوند

وزیر آموزش و پرورش گفت: اصل بر آموزش حضوری است و بر اساس دستورالعمل با رعایت فاصله امکان حضور همه دانش آموزان خواهد بود و همه دانش آموزان باید در سر کلاس های درس حاضر شوند.

26 مهر 1399

کاندیدای1400 باید برنامه محور باشد

یک عضو حزب مردم سالاری گفت: جلب اعتماد عمومی و برنامه محوری ضروری ترین اقدام جریان های سیاسی و کاندیداها در انتخابات پیش رو است.

24 مهر 1399

حمله راکتی به پایگاه آمریکا در بغداد

فارس نوشت: بعضی منابع خبری مدعی حمله راکتی به پایگاه نظامیان آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد شده اند.

20 مهر 1399

نشست امنیتی نخست وزیر ارمنستان در قره باغ

نخست وزیر ارمنستان در سفری به قره باغ با مسئولان سیاسی و نظامی این منطقه ملاقات و گفت وگو کرد.

18 مهر 1399

عراق، تأکید مجدد بر ممنوعیت ورود به کربلای معلی تا 13 محرم

استاندار کربلای معلی بار دیگر بر منع ورود به شهر مقدس کربلا تا سیزدهم محرم الحرام اطلاع داد.

18 مهر 1399

هیچ طرفی به اندازه ما به طرح فرانسه پایبند نیست

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، نبیه بری رئیس مجلس لبنان اظهار داشت: هیچ طرفی به اندازه ما به طرح فرانسه پایبند نیست؛ اما کسانی آنرا به شکست کشاندند و آنرا غرق کردند که مغایر با همه اصول معمول عمل کردند.

17 مهر 1399

برنامه های آموزشی تلویزیون از 15 شهریور شروع می گردد

وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه های آموزشی تلویزیونی از 15 شهریور شروع خواهد شد و برای تمامی دانش آموزان متناسب با امکانات موجود، برنامه های آموزشی طراحی و تدوین شده است.

10 مهر 1399

حمایت بایدن از اعتراضات خیابانی در بلاروس

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا از معترضین به نتیجه انتخابات در بلاروس حمایت نموده و از لوکاشنکو نیز خواست تا به حقوق مردم کشورش احترام گذاشته و دست از خشونت علیه آنها بردارد.

10 مهر 1399

گردشگری کشاورزی تجربه ای جدید و بکر

توسعه روستایی با مسائل و چالش های متعددی از جمله فقر، اشتغال، بهداشت، امنیت غذایی و پایداری محیط زیست روبروست و برای توسعه آن راهکارهای گوناگونی پیشنهاد شده که هیچ یک نتوانسته اند موجب بهبود شرایط این نواحی شوند.جهانگردی کشاورزی از جمله ظرفیت های فراموش...

9 مهر 1399

شروع تزریق واکسن کووید-19 دانشگاه آکسفورد به هندی ها

آزمایش بالینی واکسن کووید-19 ساخت دانشگاه آکسفورد، موسوم به کووی شیلد(Covishield) با تزریق بر روی دو داوطلب شروع شده است.

8 مهر 1399

لیست دستگاه هایی که حقوق نجومی دادند

به گزارش خبرنگاران، در گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم که منطبق با گزارش تفریغ بودجه سال 97 دیوان محاسبات است، شرایط حقوق و مزایای مدیران و کارکنان دولتی بررسی شده است.

3 مهر 1399

پلیس فدرال آمریکا تا بازگشت آرامش در پورتلند می ماند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، چاد ُلف (Chad Wolf) سرپرست وزارت امنیت داخلی آمریکا امروز جمعه گفت که نیروهای پلیس فدرال این کشور تا بازگشت کامل امنیت به پورتلند واقع در ایالت اورگان در این شهر باقی خواهند ماند.

2 مهر 1399

برلین به خروج نظامیان آمریکا از آلمان واکنش نشان داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آنه گرت کرامپ کارن باوئر وزیر دفاع آلمان امروز جمعه از واکنش برلین به خارج کردن بخش زیادی از نظامیان آمریکا از کشورش خبر داد.

31 شهریور 1399

پاسخگویی دادستان کل آمریکا به مجلس نمایندگان درباره سرکوب معترضان

ویلیام بار به اتهاماتش مبنی بر استفاده از قدرت برای تقویت متحدان ترامپ و خاموش کردن مخالفان وی، در مقابل کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا پاسخ می دهد.

29 شهریور 1399

تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی تجسم اقدامات تروریستی آمریکا است

به گزارش خبرنگاران، عدنان محمود سفیر سوریه در تهران در یادداشتی که در اختیار خبرنگاران نهاده شد، تاکید نمود: تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمایی مسافربری ایرانی شرکت ماهان در آسمان سوریه نماد عینی از اقدامات تروریستی آمریکا علیه غیر نظامیان از جمله...

26 شهریور 1399

تامین تقاضای ارز بازار با توافق ایران و عراق

حمید قنبری، مدیرکل بین الملل بانک مرکزی که روز یکشنبه هفته جاری به همراه وزیر امور خارجه برای انجام مذاکرات بانکی به عراق سفر نموده بود، گفت: در این ملاقات مذاکرات مفید و سازنده ای با طرف عراقی انجام گرفت که نتایج آن در سفر نخست وزیر عراق و هیئت همراه...

23 شهریور 1399

افزایش 54 درصد کشفیات اشیاء تاریخی در کرمانشاه

خبرنگاران/کرمانشاه رئیس یگان حفاظت میراث فرهنگی استان کرمانشاه از افزایش 54 درصدی کشفیات اشیاء تاریخی در کرمانشاه طی سه ماهه امسال خبر داد.

22 شهریور 1399

خبرنگاران اقدامات و ابتکارهای هند برای مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- براساس گزارش سازمان ملل تعداد مبتلایان به کرونا که در دنیا شناسایی شده اند به 13 میلیون و 800 هزار نفر رسیده که هند با بیش از یک میلیون نفر مبتلا پس از آمریکا و برزیل، در رده سوم بیشترین تعداد مبتلایان قرار گرفته است.

20 شهریور 1399

خبرنگاران پایان انتظار؛ کنکور می دهیم

تهران- خبرنگاران- برگزار می شود یا نمی شود، به تعویق می افتد یا نمی افتد؛ این ها و هزاران اما و اگر دیگر در مورد برگزاری آزمون های سال جاری مطالبی بود که شنیدن آنها استرس شرکت در کنکور را برای داوطلبان و خانواده های آنها دوچندان می کرد. موضوعی که وزیر علوم...

18 شهریور 1399

حمایت آمریکا از تحریم های انگلیس علیه تعدادی از کشورها

وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه در بیانیه ای مطبوعاتی از رژیم تحریم های جهانی انگلیس علیه تعدادی از کشورها حمایت کرد.

17 شهریور 1399
تعداد: (359)