اخبار سیاسی

جزئیات روش های تامین اراضی اجرای طرح نهضت ملی مسکن

خبرگزاری خبرنگاران- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی تاکید نمود: مدیران کل راه و شهرسازی، نسبت به تامین به موقع اراضی اهتمام ویژه داشته باشند.

22 دی 1400

تور ارزان چین: شینزو آبه: چین بداند در صورت حمله به تایوان بیکار نمی نشینیم

نخست وزیر پیشین ژاپن امروز (چهارشنبه) گفت، ژاپن و ایالات متحده نمی توانند در صورت حمله چین به تایوان دست روی دست بگذارند و ضروری است پکن این را درک کند.

21 دی 1400

وزیر اقتصاد: دولت بنای حذف ارز 4200 تومانی را ندارد

تهران (پانا) - خاندوزی مطرح نمود که دولت به این نتیجه رسید که با توجه به پیامدهای منفی در بخش فراوری به سمت حذف ارز 4200 تومانی نرود.

18 دی 1400

نقش خیرین زنجانی در حوزه پژوهش کمرنگ است

استاندار زنجان گفت: خیرین زنجانی بیشتر تمایل دارند در حوزه سلامت و آموزش ورود پیدا کنند، به همین علت نقش کمرنگی در حوزه پژوهش دارند که باید آنان را به این امر ترغیب کنیم.

15 دی 1400

زمینه سرمایه گذاری در حوزه بهینه سازی مصرف انرژی فراهم است

اوراق اقتصادی سلف نفتی ابزار اقتصادی تعریف شده برای استفاده از ظرفیت ماده 12 قانون برطرف موانع فراوری در راستای بهینه سازی مصرف انرژی است که به همت انجمن بهینه سازی مصرف سوخت و فدراسیون صنعت نفت طراحی شده و می تواند به حل معضل کمبود انرژی در کشور یاری...

12 دی 1400

تور فرانسه: توافق رهبران انگلیس و فرانسه برای مقابله با مهاجرت های مرگبار

نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهوری فرانسه برای افزایش کوشش های مشترک خودشان برای جلوگیری از عبور مهاجران به کانال مانش توافق کردند. به تازگی 31 تن جان خودشان را در این راستا از دست دادند.

8 دی 1400

مزیت های گردشگری و ظرفیت های اقامتی بقعه های متبرکه توسعه یابد

ایرنا/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی، مزیت های گردشگری و ظرفیت های اقامتی بقعه های متبرکه توسعه یابد.

7 دی 1400

تور گرجستان: جمهوری آذربایجان، ایران و گرجستان کریدور حمل و نقل راه اندازی می نمایند

خبرگزاری خبرنگاران- سید عباس موسوی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان اظهار داشت ، ایران ، جمهوری آذربایجان و گرجستان از هفته جاری کریدور حمل و نقل تازه را راه اندازی می نمایند.

29 آذر 1400

برنامه های هفته کتاب در مرکز پژوهش های اسلامی و کتابخانه شاهچراغ(ع)

رئیس مرکز پژوهش های اسلامی و کتابخانه آستان مقدس شاهچراغ(ع) در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در فارس، یکی از برنامه های مرکز را رونمایی از مرکز تحقیقات دیجیتالی بیان نمود و گفت: این مرکز به عنوان محلی برای فعالیت و جست وجوهای علمی و تخصصی اساتید، دانشجویان...

23 آذر 1400

معلم آمریکایی برنده جایزه یک میلیون دلاری جهانی معلم شد

جایزه یک میلیون دلاری معلم به یک معلم آمریکایی جاماییکایی الاصل رسید.

22 آذر 1400

تور ارزان چین: جلوه های فرهنگ ایرانی و حضور ایرانیان در چین (1)

روابط دو کشور ایران و چین ریشه در تمدن کهن و تاریخ دیرینه آنها دارد. از بیش از دو هزار سال پیش، این دو تمدن بزرگ در طول جاده های ابریشم دریایی و زمینی، در سطوح مردمی و دولتی، مبادلات گسترده فرهنگی، علمی و مالی داشته اند. تمدنهای کهن ایران و چین در عرصه...

8 آذر 1400

خرید تضمینی بدون هدف، افزایش قیمت محصولات کشاورزی در بازار

قیمت بعضی صیفی جات در بازار بالا رفته است؛ افزایش قیمتی که رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی دلیل آن را گرانی در مبدا و جایگزینی محصولات منطقه ها گرمسیری با سردسیری عنوان نمود.

7 آذر 1400

جزئبات جلسه غیرعلنی امروز مجلس به روایت حاجی دلیگانی

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست غیرعلنی مجلس مطرح کرد که ما در امسال 25 هزار میلیارد تومان اعتبار به رتبه بندی معلمان تخصیص می دهیم.

6 آذر 1400

آلایندگی موتورسیکلت های کاربراتوری چندین برابر یک خودرو سواری

رئیس اداره ارزیابی محیط زیست و آنالیز آلودگی هوا و تغییر اقلیم به تشریح بعضی از موانع در اجرای قانون هوای پاک و اقدامات اجرا شده در این خصوص از سوی دستگاه های مختلف پرداخت.

26 آبان 1400

مقاله: استایل استیو مک کوئین؛ پادشاه همه مک کول ها

اگرچه یک یاغی دوست داشتنی بودن کار سختی است، یاغی دوست داشتنی خوش استایل بودن به مراتب سخت تر است. اما این دقیقاً همین کاری است که مک کوئین، با باب کردن خودنمایی صادقانه، پیروز به انجام آن شد. استایل او سرراست بود و این نمودی از شخصیت لاابالی و خونسرد...

24 آبان 1400

وزیر ارتباطات در اجلاس ITU مطرح نمود: رویکردها و ابعاد تحول دیجیتال در خدمات دولتی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجلاس مجازی ITU به رویکردها و ابعاد تحول دیجیتال در خدمات دولتی پرداخت و فناوری اطلاعات و ارتباطات را دارای نقش کلیدی در دیجیتالی شدن خدمات عمومی و راهی برای کارآمدتر و راحت تر شدن خدمات دولتی برای...

19 آبان 1400

ضرورت افزایش ارتباط محبت آمیز کشورها برای ریشه کن کردن کرونا در دنیا

تهران (پانا) - وزیر بهداشت با تاکید بر ضرورت افزایش ارتباط محبت آمیز کشورها برای ریشه کن کردن کرونا در دنیا، گفت مردم همه کشورها باید سالم باشند.

17 آبان 1400

مجوز هایی که برای فراوری الزامی نیستند باید حذف شوند

فاطمی امین در جمع خبرنگاران در شهرستان دلیجان گفت: مجوز هایی برای فعالیت های تولیدی الزامی نیستند باید از روال کار خارج شوند.

12 آبان 1400

تور اروپا ارزان: حمله اتحادیه اروپا به اتیوپی در پی اخراج 7 مقام سازمان ملل

جوزپ بورل ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از تصمیم اتیوپی در اخراج هفت مقام سازمان ملل متحد از خاک این کشور به بهانه دخالت در امور داخلی این کشور انتقاد کرد.

29 مهر 1400

رئیس تازه سازمان حفاظت محیط زیست کیست؟

با حکمی از سوی رئیس جمهور علی سلاجقه به سمت معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

27 مهر 1400
تعداد: (529)