روانشناسی

خبرنگاران دبیران هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند

تهران- خبرنگاران- دبیران بخش های مختلف هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت طی احکامی جداگانه معرفی و منصوب شدند.

15 مرداد 1399

خبرنگاران تضمین سلامت قلب با نوشیدن 5 لیوان آب در روز

تهران- خبرنگاران- نوشیدن پنج لیوان آب در روز می تواند خطر مرگ بر اثر بیماری های قلبی را کاهش دهد زیرا کمبود آب در بدن به افزایش سلول های خون و سپس سکته قلبی منجر می شود.

4 مرداد 1399

بیمارستان های تهران آماده باش برای زلزله

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در دماوند تا این لحظه فقط حمله قلبی ناشی از استرس گزارش شده است.

15 تیر 1399

شفیعی:فیلم های‬ آخرالزمان به اکران درآمده، سال 98 به ما بدهکاراست

به گزارش خبرنگاران، والیبال ایران در سال 98 فراز و فرود بسیاری را تجربه کرد و در نهایت با کسب سهمیه المپیک توکیو پایان خوشی را رقم زد. علی شفیعی، یکی از سرعتی زن های تیم ملی بود که تأثیر زیادی در راه کسب سهمیه داشت. شفیعی که سال 97 به همراه تیم والیبال سایپا...

31 اردیبهشت 1399

9 نکته برای کمپینگ ، سفارش حرفه ای ها به تازه کارها در سفرهای کمپینگ چیست؟

کمپ کردن همواره راهی مناسب برای دور شدن از شلوغی زندگی و استرس هایش و نزدیک شدن به طبیعت است. اما گاهی اوقات هماهنگ کردن افراد مختلف و تقسیم وظایف بین آن ها در سفر های کمپینگ می تواند به همان اندازه استرس زا باشد. چاره کار؟ تنهایی به کمپینگ رفتن.

11 بهمن 1398

فرزندآوری موجب جوان تر شدن مغز زنان می گردد

شاید این خبر بتواند به تازه مادران خسته که شب بیداری های زیادی را تجربه می نمایند یاری کند تا کمی احساس آسودگی نمایند. به نظر می رسد داشتن کودک باعث جوان تر شدن مغز آن ها می گردد! این چیزی است که چندین محقق نروژی و بین المللی در یک تحقیق اخیر به آن دست یافته...

6 بهمن 1398

نقش هورمون خواب در مبارزه با پیری

بدن به طور طبیعی ملاتونین فراوری می نماید، اما همانند بسیاری موارد دیگر، میزان فراوری این هورمون با افزایش سن کاهش می یابد. کاهش سطوح این هورمون خاص می تواند اثر چشمگیری بر فرایند پیری انسان داشته باشد.

5 بهمن 1398

خداحافظی دونالد تاسک و یان کلود یونکر از بروکسل

دونالد تاسک در سمت رئیس شورای اروپایی و یان کلود یونکر در سمت رئیس کمیسیون اروپایی روز آدینه بعد از پنج سال از بروکسل خداحافظی نموده و کرسی ریاست را به جانشین خود واگذار کردند.

25 دی 1398

افراد استرسی و هیجانی بیشتر در معرض پسوریازیس هستند

برای بسیاری از افراد، پسوریازیس هنوز یک بیماری نسبتاً ناشناخته است. امروز روز جهانی این بیماری است، روزی برای افزایش آگاهی و بهبود دسترسی بیماران به روش های درمان جدید.

29 آذر 1398

گوگل می گوید بهترین رئیس های دنیا این 10 ویژگی را دارند

وب سایت یک پزشک: یک شرکت می تواند تمام سرمایه، تمرکز و زمان خود را روی استخدام، مصاحبه و انتخاب بهترین افراد ممکن کند، ولی اگر دارای یک رئیس با ویژگی های منفی مانند تندخویی، نادانی و تصمیم گیری های آنی است؛ این افراد سریعا شرکت را ترک خواهند کرد.

30 آبان 1398

اعتقاد به فزونی آمریکا؛ اصلی ترین تهدید برای روسیه و سایر کشورهاست

وزیر دفاع روسیه با اشاره به اینکه اعتقاد به رجحان در آمریکا، تهدیدی جدی برای همه کشورهای دنیا است، تاکید نمود که روسیه به رغم بودجه گزاف نظامی آمریکا و داشتن 170 پایگاه نظامی، باز هم بطور موثر قدرت رویارویی با این کشور را دارد.

5 آبان 1398

با جزیره سامویی و جاذبه های گردشگری آن آشنا شوید

سامویی یکی از زیباترین و محبوب ترین نقاط در تورهای تایلند است و در سواحل شرقی این کشور در خلیج تایلند واقع شده است. نام کامل این جزیره کو سامویی است که کو در زبان تایلندی به معنای جزیره است و نام سامویی نیز از واژه ای چینی به معنای بهشت امن گرفته شده است....

7 مهر 1398

دومین موفقیت دانشگاه علامه در برنامه پژوهشی ژان مونه اتحادیه اروپا

دانشگاه علامه طباطبائی برای دومین سال پیاپی پیروز به ثبت پروژه و دریافت گرنت پژوهشی در برنامه اراسموس پلاس، بخش ژان مونه کمیسیون اروپایی شد.

20 شهریور 1398

دستیابی هواپیمایی ویتنام به رکورد 200 میلیون نفری انتقال مسافر

خطوط هواپیمایی ویتنام به رکود عجیب انتقال 200 میلیون نفری انتقال مسافر دست پیدا کرد. این دستاورد توسط مقامات این کشور به شدت مورد توجه نهاده شد.

1 شهریور 1398

بهترین راه چاره های خانگی برای برطرف چین و چروک پیشانی

خبرنگاران: خطوط اخم روی پیشانی دیگر فقط مربوط به سن و سال نیستند. استرس های روزمره و خستگی ها نیز می توانند باعث شوند خطوط ناخواسته ای حتی در سنین جوانی روی پیشانی بیفتد و این خارج از کنترل شماست. مشاهده اولین خط روی پیشانی بدون تردید تجربه خوشایندی نیست،...

25 مرداد 1398

این آدم ها محکومند که همیشه تنها باشند

خبرنگاران - ترجمه از هدی بانکی: طبق یک بررسی که توسط کمپانی Gallup اجرا شده، 60 درصد از نسل هزاره یا میلنیال تنها هستند، و این در حالیست که امروزه دسترسی به انواع سایت های ارتباطی و فضا های مجازی برای میلیون ها میلیون کاربر در تمام دنیا به راحتی فراهم است....

12 مرداد 1398

نوشیدن چای درلیوان کاغذی یا لیوان سرامیکی؟

یک نوشیدنی محبوب درفصول سرد سال، می تواند طعم و میزان علاقه مندی متفاوت درذهن افراد زمانی که درلیوان های مختلف سرو می گردد ایجاد کند.

24 اسفند 1397

کومان: آینده هلند را کاملا روشن می بینم

رونالد کومان تیم جوان و یکدستی ساخته که به نظر می رسد می تواند یک بار دیگر به یکی از قدرت های اروپا تبدیل گردد. تیم ملی هلند که سال های افت را پشت سر گذاشته و در دو تورنمنت بزرگ اخیر، یورو 2016 و جام جهانی 2018 غایب بوده، با ارائه یک بازی منظم و البته فرصت طلبی...

29 بهمن 1397

صحبت های لوو بعد از برد ژرمن ها در دیداری دوستانه

سرمربی تیم ملی آلمان روحیه بازیکنانش را بعد از برتری برابر پرو مورد تمجید قرار داد.

25 آذر 1397