جانسون: به هیچ عنوان تاخیر یا تمدید مهلت خروج از اتحادیه اروپا نداریم

به گزارش کشتی کروز، خبرگزاری صداوسیما از لندن نوشت: نخست وزیر انگلیس با تاکید بر عزمش برای خارج کردن این کشور از اتحادیه اروپا تا 31 اکتبر (نهم آبان) بدون اما و اگر بیان کرد هیچ شرایطی را برای تاخیر یا تمدید مهلت خروج از اتحادیه اروپا نمی پذیرد.

جانسون: به هیچ عنوان تاخیر یا تمدید مهلت خروج از اتحادیه اروپا نداریم

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

بوریس جانسون دقایقی پیش و در آستانه نشست نمایندگان مجلس انگلیس پیش از تعلق پنج هفته ای آن، برابر ساختنمان نخست وزیری حاضر شد و در مقابل دوربین های تلویزیونی که به طور زنده سخنرانی اش را در شبکه های این کشور پخش می کردند از نمایندگان مجلس خواست به جای توجه به طرح هایی که موجب تاخیر یا تمدید مهلت خروج این کشور از اتحادیه اروپاست به او در خروج این کشور از اتحادیه اروپا تا 31 اکتبر یاری نمایند.

وی خطاب به نمایندگان مخالف خود گفت اگر دنبال تمدید مهلت خروج از اتحادیه اروپا هستید بدانید شخصا تحت هیچ شرایطی تمدید یا تاخیر را نمی پذیرم و تا 31 اکتبر (انتها مهلت تمدید شده اتحادیه اروپا برای انگلیس از این اتحادیه) بریتانیا را از اتحادیه اروپا خارج خواهد نمود.

نخست وزیر انگلیس با بیان اینکه درپی برگزاری انتخابات زودهنگام نیست اضافه کرد مذاکراتش با اتحادیه اروپا بر سر چگونگی جدایی پیشرفت نموده است.

(این در حالی است که هیچ گزارشی از عقب نشینی سران اتحادیه اروپا در برابر خواست لندن منتشر نشده است)

جانسون چندمین بار در هفته های اخیر بیان کرد اگر به توافق مطلوب با اتحادیه اروپا نرسیم بدون توافق این اتحادیه را ترک خواهیم کرد.

نخست وزیر انگلیس در حالی بر موضعش مبنی بر خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا پافشاری می نماید که نمایندگان مجلس با رویکرد او در خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا مخالفند و بیان کردند فردا و در نشست اعضای مجلس کوشش می نمایند با تصویب طرحی جلوی او را برای عملی کردن این تصمیم بگیرند.

رسانه های انگلیس بیان کردند بوریس جانسون پیش از این سخنرانی، هم حزبی های مخالف رویکردش را به اخراج تهدید کرد.

23231

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 492

به "جانسون: به هیچ عنوان تاخیر یا تمدید مهلت خروج از اتحادیه اروپا نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون: به هیچ عنوان تاخیر یا تمدید مهلت خروج از اتحادیه اروپا نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید