ایران از صعود سه پله ای کشتیرانی کانتینری خود باید احساس غرور کند

به گزارش کشتی کروز، کی تاک لیم در مراسم روز جهانی دریانوردی با بیان اینکه در سال 2017 حجم تجارت دریایی به 10 میلیارد و 600 میلیون تن رسید، اظهار کرد: به نظر می رسد که این رقم گواهی بر این واقعیت است که امروزه صنعت کشتیرانی به یک ضرورت جدی در زندگی افراد بدل گردیده است.

ایران از صعود سه پله ای کشتیرانی کانتینری خود باید احساس غرور کند

دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی اضافه کرد: یک چیز به روشنی قابل گفتن است و آن اینکه ضرورت صنعت کشتیرانی بخصوص در بحث ترانزیت دریایی بار و کالا در آینده دور نیز همچون قرن هایی که پشت سر گذاشته ایم و شاهد حضور کشتی های باربری در سراسر جهان بوده ایم، ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: نقش صنعت کشتیرانی در بدنه تجارت جهانی امروز همچون ستون فقرات است و با این حساب، ایرانی ها که اخیراً شاهد سه پله صعود کشتیرانی کانتینری خود در رتبه بندی معتبر آلفا لاینر بودند، می توانند احساس غرور نمایند.

کی تاک لیم با بیان اینکه امروز صنعت کشتیرانی دو انتخاب مهم پیش رو دارد، گفت: از یکسو کوشش ها برای حرکت به صنعتی محیط زیستی تر و پاکتر در جریان است و از سوی دیگر، تکنولوژی با تمام مزایا و معایب آن در حال ورود به صنعت کشتیرانی است. به اعتقاد من، این صنعت باید اهداف و جهت گیری های خود را در راستای توسعه پایدار انتخاب کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مهر 1397 بروزرسانی: 13 مهر 1397 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 131

به "ایران از صعود سه پله ای کشتیرانی کانتینری خود باید احساس غرور کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران از صعود سه پله ای کشتیرانی کانتینری خود باید احساس غرور کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید