اخبار اقتصادی

خبرنگاران بهره برداری 223 پروژه روستایی اصفهان آغاز شد

اصفهان- خبرنگاران- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان از آغاز بهره برداری 223 پروژه روستایی این استان در چهارمین روز گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد.

17 اسفند 1399

پرسپولیس از محرومیت فاصله گرفت

تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس طلب دستیار گابریل کالدرون را پرداخت کرد.

16 اسفند 1399

خانه های سرد اروپایی ها در زمستان به دلیل مسائل اقتصادی

نتایج یک آنالیز نشان می دهد که بسیاری شهروندان اروپایی به دلیل مسائل اقتصادی در زمستان نمی توانند محل سکونت خود را گرم نمایند.

12 اسفند 1399

زمان ثبت نام خوابگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان اعلام شد

زمان ثبت نام خوابگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی روزانه، غیر بومی نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه گیلان اعلام شد.

10 اسفند 1399

کاهش متراژ در معاملات تبدیل به احسن

تهران (پانا) - معاملات واحدهای مسکونی در سمت تقاضای خانه دومی یا خانه چندمی با تغییراتی نسبت به گذشته همراه شده است.

6 اسفند 1399

خبرنگاران مزرعه بیت کوین کشف شده در ارومیه فاقد مجوز است

ارومیه- خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: محل راه اندازی مزرعه رمز ارز بیت کوین کشف شده در واحد تولیدی فولاد فردوس ارومیه فاقد مجوز است.

4 اسفند 1399

هند به دنبال خرید نفت بیشتر از ایران

کشور هند امیدوار است که در دوره ریاست جمهوری جو بایدن ایران و ونزوئلا نفت بیشتری را صادر نمایند.

2 اسفند 1399

مرگ سالانه 30 هزار نفر بر اثر آلودگی هوا در کشور

تهران (پانا) - مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت مرگ سالانه 30 هزار نفر بر اثر آلودگی هوا در کشور قابل تامل و تکان دهنده است و انجام نشدن محورهای مؤثر در کاهش آلودگی هوا حکایت از عدم اولویت و اهمیت موضوع هوای پاک دارد.

29 بهمن 1399

داستان عجیب مرسدس 190E هاچبک

مرسدس بنز در روزگار کنونی طیف متنوعی از خودروهای کامپکت را فراوری می نماید. مشهورترین آن ها A کلاس است که از سال 1997 تا به امروز در بازار حضور دارد؛ اما آیا می دانستید که قبل از A کلاس هم مرسدس تقریباً به فراوری یک هاچبک کامپکت نزدیک شده بود؟

24 بهمن 1399

نقد کردن چک با اپلیکیشن تلفن همراه

اپلیکیشن پرداخت موبایلی ونمو متعلق به پی پال برای اولین بار نقد کردن چک را با استفاده از گوشی های هوشمند ممکن نموده است.

24 بهمن 1399

چند تلنگر بعد از سرنگونی هواپیمای اوکراینی

برخی حوادث از یاد که نمی فرایند هیچ، یادشان تا سال ها مانند زخمی باز تن و روان را می سوزاند. سقوط هواپیمای اوکراینی حتما یکی از این حوادث است که از 18 دی سال گذشته از یاد اغلب ما نرفته و هر یک با حسرت و غمی آن را به یاد می آوریم؛ زیرا تک تک فریم ها و ثانیه های...

23 بهمن 1399

واکسن کرونا در بازار سیاه

در بازار سیاه واکسن موجود است ولی معین نیست که این واکسن واقعی است یا نه، باید مشتری اعتماد کند و هزار یورو برای واکسن روسی پرداخت کند.

22 بهمن 1399

گل گهر می تواند در صنعتی شدن ایران پیشرو گردد

صبح دیروز دکتر مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و هیئت همراه با همراهی مدیرعامل و جمعی از اعضا هیئت مدیره و معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از قسمت های مختلف منطقه گل گهر بازدید نمود.

18 بهمن 1399

کیهان: تزریق واکسن کرونا از روى چادر فتوشاپ نق زن ها بود

خبرنگاران : روزنامه کیهان به انجام اولین تست انسانی واکسن ایرانی کرونا روی دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام واکنش نشان داد.

17 بهمن 1399

درآمد حاصل از فروش نفت برای توسعه کشور هزینه می کنیم

حسن روحانی، رئیس جمهوری در جلسه هیات نمایندگان گفت: دولت تا امروز 61 هزار و 400 میلیارد تومان برای امور عمرانی پرداخت نموده و نسبت به سال گذشته 70 درصد رشد داشته ایم. او گفت: نباید در خصوص فروش نفت و صرف درآمد آن در بخش توسعه کشور و حمایت از اقشار ضعیف تردیدی...

16 بهمن 1399

آنالیز فرایند بازار سرمایه از نگاه سهامداران ، نگاهتان به حقوقی ها باشد!

سارا صفاری- امروز شاخص هم وزن همانند روزهای گذشته فرایند منفی داشت با وجود این، نظرات مخاطبان خبرنگاران به فرایند مثبت امروز بازار سرمایه با وجود نبود نمادهای بانکی اندکی خوشبینانه تر بود.

15 بهمن 1399

احتمال جایگزینی تدریجی ارزهای دیجیتال با سوئیفت

خبرنگاران- یک مقام بانک مرکزی روسیه از احتمال جایگزینی تدریجی ارزهای دیجیتال با سوئیفت به دلیل مزایای بالای آن ها اطلاع داد.

14 بهمن 1399

خبرنگاران برخورد جدی با نانوایی های متخلف فروش آرد سهمیه ای

اهواز-خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدت و تجارت خوزستان گفت: فروش آرد دریافتی در خارج از شبکه توسط نانوایی ها تخلف است و با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

14 بهمن 1399

دو مصوبه جدید سهام عدالت اعلام شد

معتمد گفت: صندوق های با درآمد ثابت می توانند تا 20 درصد سبد سهام خودشان را به سهام عدالت اختصاص دهند.

13 بهمن 1399

310 بار سفر ترامپ به باشگاه های گلف خود در دوران ریاست جمهوری

رئیس جمهور آمریکا در حالی ایام کریسمس را در یکی از باشگاه های گلف خود در آمریکا سپری کرد که طرح حمایت اقتصادی کرونای این کشور همچنان در انتظار امضای وی واقع شده است.

13 بهمن 1399
تعداد: (444)