اخبار صنعت

ضربه شدید کرونا به صنعت گردشگری ترکیه، کرونا، 70 درصد درآمد گردشگری ترکیه را کم کرد

در ماه آوریل سال جاری میلادی و همزمان با اوج گیری کرونا در ترکیه، کل تعداد گردشگران وارد شده به این کشور حدودا 24 هزار نفر بوده که البته در ماه های بعدی جبران شده و در ماه جولای به 933 هزار نفر رسیده است.

23 مهر 1399

پاشازاده: بازی حساسی مقابل صنعت نفت داریم، دارایی شاهین همین است

گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی حساسی مقابل صنعت نفت داریم هنوز شاید شانس داشته باشیم اما از آن مهم تر ارزش بازیکنان خودمان هستیم.

15 مهر 1399

بی رغبتی شرکت های کرمانی برای حضور در بازار افغانستان بررسی شود

رئیس اتاق تجارت و صنایع غزنی افغانستان گفت: در سال های اخیر تلاش های بسیاری برای افزایش تجارت بین کرمان و افغانستان از سوی دو طرف اجرا شده اما شرکت های کرمانی علاقه کمی به حضور در بازار افغانستان دارند.

12 مهر 1399

گردشگری کشاورزی تجربه ای جدید و بکر

توسعه روستایی با مسائل و چالش های متعددی از جمله فقر، اشتغال، بهداشت، امنیت غذایی و پایداری محیط زیست روبروست و برای توسعه آن راهکارهای گوناگونی پیشنهاد شده که هیچ یک نتوانسته اند موجب بهبود شرایط این نواحی شوند.جهانگردی کشاورزی از جمله ظرفیت های فراموش...

9 مهر 1399

ستاره نوترونی گم شده در قلب یک ابرنواختر پیدا شد

با گذشت 33 سال از انفجار ابرنواختری مهمی که در اواخر قرن گذشته روی داد، انتها ستاره شناسان پیروز شدند راز آنچه برای این ستاره رخ داده را کشف کنند.

8 مهر 1399

تصمیم گیری برای برگزاری لیگ برتر کشتی ایران

به گزارش خبرنگاران، عبدالمهدی نصیرزاده ظهر امروز در حاشیه عقد قرارداد اعضای تیم های خوزستانی برای حضور در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور، با بیان اینکه نمی توانم زمان آغاز رقابت ها را اعلام کنم، در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی در اهواز اظهار کرد: با توجه...

5 مهر 1399

لیست دستگاه هایی که حقوق نجومی دادند

به گزارش خبرنگاران، در گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم که منطبق با گزارش تفریغ بودجه سال 97 دیوان محاسبات است، شرایط حقوق و مزایای مدیران و کارکنان دولتی بررسی شده است.

3 مهر 1399

دانشگاه شیراز از دانشجویان در قالب کار دانشجویی دعوت به همکاری کرد

دانشگاه شیراز از دانشجویان هنرمند در قالب کار دانشجویی و احتساب دوره کارآموزی و کارورزی دعوت به همکاری کرد.

28 شهریور 1399

لیگ برتر فوتبال، فولاد قهرمانی پرسپولیس را به تأخیر انداخت، ویسی سکته نکرد، پاشازاده اولین امتیاز را گرفت

تیم فوتبال فولاد خوزستان با پیروزی که مقابل ذوب آهن کسب کرد، همچنان شانس قهرمانی خود را روی کاغذ حفظ کرد.

25 شهریور 1399

خبرنگاران اقدامات و ابتکارهای هند برای مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- براساس گزارش سازمان ملل تعداد مبتلایان به کرونا که در دنیا شناسایی شده اند به 13 میلیون و 800 هزار نفر رسیده که هند با بیش از یک میلیون نفر مبتلا پس از آمریکا و برزیل، در رده سوم بیشترین تعداد مبتلایان قرار گرفته است.

20 شهریور 1399

ترم تابستان دانشگاه رازی در دانشگاه صنعتی برگزار می گردد

معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشجویانی که قصد حضور در ترم تابستان را دارند، می توانند برای ثبت نام مطابق اطلاعیه دانشگاه صنعتی اقدام نمایند.

16 شهریور 1399

برخورد دادستانی بروجرد با سبزیکاران متخلف ، رد پای فاضلاب تا سفره های مردم

آبیاری برخی از مزارع سبزی بروجرد با فاضلاب و روان آب های آلوده به معضلی تبدیل شده که سلامت مردم را تهدید می کند و به همین دلیل دادستانی تشکیل پرونده داده و برای برخورد قاطع تمهید لازم را به شبکه بهداشت اعلام خواهد کرد.

13 شهریور 1399

مردم سوریه پرچم آمریکا را در برابر نظامیان این کشور به آتش کشیدند

اهالی روستایی در شمال شرق سوریه، با ایجاد سد معبر مانع از عبور کاروان نظامی آمریکا از منطقه خود شدند.

6 شهریور 1399

ترکیه: آماده تبادل نظر با یونان برای حل اختلافات هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ترکیه به دنبال حل اختلافاتش با یونان بر سر اکتشافات انرژی در دریای مدیترانه شرقی است.

1 شهریور 1399

اصفهک؛ روستایی که جهانی شد

روزنامه شهروند - سیمین ثقفی: اینجا، در ورای این خانه های ویران شده سال های دور همان شهریور ماه پنجاه وهفت همان موقع ها که 80 نفر از اهل 600 نفری روستا به زیر خاک رفتند، چند سالی است آتشی افروخته شده؛ آتشی که نور آن به خیلی آ ن سوترها، حتی قاره ای دیگر هم رسیده...

31 مرداد 1399

بانک توسعه تعاون به خریداران محصولات دانش بنیان تسهیلات پرداخت می کند

رئیس اداره کل بازاریابی و ارتباط با مشتریان بانک توسعه تعاون از پرداخت تسهیلات این بانک به خریداران محصولات شرکت های دانش بنیان خبر داد.

30 مرداد 1399

هشدار درباره تصمیمات شتاب زده پیرامون آموزش پساکرونا

یک عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به تاثیر منفی که آموزش مجازی می تواند بر آموزش دوران پساکرونا داشته باشد گفت: در رابطه با سستی در مراجعه دانشجویان و بعضا اعضای هیات علمی و کارکنان در نیمسال­های آینده به دانشگاه نگرانی هایی...

27 مرداد 1399

شرکت های آمریکایی با هواوی در زمینه استانداردهای 5G همکاری می نمایند

به نظر می رسد دولت ایالات متحده آمریکا در حال اصلاح تحریم های خود علیه هواوی است. اگرچه دولت آمریکا از مواضع خود عقب نشینی نکرده ولی حالا شرکت های آمریکایی به لطف یک معافیت جزئی می توانند در زمینه استاندارد های 5G با هواوی همکاری نمایند.

26 مرداد 1399

خبرنگاران معاون وزیر صنعت: ذخایر سنگ های تزئینی کشور چهار میلیارد تن است

اراک - خبرنگاران - معاون امور معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ذخایر سنگ های تزئینی کشور چهار میلیارد تن برآورد می گردد که بعضی از آنها در جهان بی نظیر است.

20 مرداد 1399

الکاظمی: تکمیل کابینه عراق انگیزه مضاعفی برای عمل به وعده ها در برابر ملت عراق است

نخست وزیر عراق رای اعتماد مجلس به وزرای جامانده از کابینه او را موجب ایجاد انگیزه ای مضاعف به منظور پیاده کردن وعده هایی دانست که به ملت عراق داده است.

17 مرداد 1399
تعداد: (216)