گل گهر می تواند در صنعتی شدن ایران پیشرو گردد

به گزارش کشتی کروز، صبح دیروز دکتر مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و هیئت همراه با همراهی مدیرعامل و جمعی از اعضا هیئت مدیره و معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از قسمت های مختلف منطقه گل گهر بازدید نمود.

گل گهر می تواند در صنعتی شدن ایران پیشرو گردد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، دکتر مدرس خیابانی همچنین در جلسه ای که با حضور مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره و معاونین شرکت گل گهر در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید، حضور پیدا کرد.

در ابتدای این جلسه، گزارشی از عملکرد شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در حوزه های مختلف ارائه گشت و سپس مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت گل گهر از آمادگی این مجموعه برای خلق موفقیت های عظیم در حوزه های مختلف با همراهی مجموعه امید و سایر سهامداران سخن گفت.

مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید نیز مجموعه گل گهر را یک برند ملی برای کشور دانست و گفت: این سرمایه گذاری عظیمی که در گل گهر اجرا شده نباید متوقف گردد، سرمایه گذاری های عظیمی که در زنجیره فولاد کشور اجرا شده رویاهای دیرینه ما را محقق نموده است و ما امروز از سنگ آهن خود به اندازه کافی و به بهترین شکل استفاده می کنیم.

دکتر مدرس خیابانی با بیان اینکه، گل گهر در منطقه سیرجان و کرمان کارهای عظیمی نموده است، گفت: گل گهر فرهنگ منطقه را یک فرهنگ صنعتی نموده و بخش عظیمی از اشتغال منطقه را بر عهده دارد و عظیم شدن گل گهر و توسعه سیرجان و کرمان به تعالی کشور یاری می نماید و هدف ما نیز اعتلای پرچم نظام جمهوری اسلامی است. اگر روزی رویای ما این بود که آب خلیج فارس را به فلات مرکزی بیاوریم امروز این کار توسط شرکت های عظیمی چون گل گهر اجرا شده است.

وی با اشاره به چشم انداز 2030 شرکت گل گهر گفت: جای خوشحالی دارد که یک بنگاه عظیم مالی کشور چشم انداز 2030 را برای خود ترسیم نموده و چنین برنامه بلندمدتی دارد. گل گهر می تواند در صنعتی شدن ایران پیشرو گردد و مجموعه های فولادی مانند گل گهر یاری می نمایند که کشور بی احتیاج گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1607

به "گل گهر می تواند در صنعتی شدن ایران پیشرو گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل گهر می تواند در صنعتی شدن ایران پیشرو گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید