کاندیدای1400 باید برنامه محور باشد

به گزارش کشتی کروز، یک عضو حزب مردم سالاری گفت: جلب اعتماد عمومی و برنامه محوری ضروری ترین اقدام جریان های سیاسی و کاندیداها در انتخابات پیش رو است.

کاندیدای1400 باید برنامه محور باشد

داریوش قنبری در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: مهم تر از بحث گزینه احزاب و جریان های سیاسی برای رقابت در انتخابات پیش رو، توجه به خواست و مطالبات مردم در انتخابات 1400 است. این انتخابات باید عملیاتی محور و دارای جذابیت باشد در غیر این صورت مردم به آن اقبالی نشان نمی دهند.

وی ادامه داد: به طور مثال آن چیزی من که به عنوان مشارکت در انتخابات مجلس سال گذشته دیدم حضور کم رمق مردم بود این در حالی است که سیاستمداران از الان باید فکری برای مشارکت حداکثری مردم برنامه داشته باشند.

این عضو حزب مردم سالاری با تاکید بر ضرورت برنامه محور بودن تمام جریان های سیاسی در انتخابات آینده گفت: احزاب، جریان ها و گروه ها باید برنامه های جذابی ارائه نمایند و مردم این باور را داشته باشند رأیشان در تمام امور کشور تاثیر گذار است؛ این باور بخشی، مهم ترین عامل لازم جهت مشارکت مردم در انتخابات است.

وی اضافه کرد: من فکر می کنم انتخابات پیش رو بیش از شخص محوری باید برنامه محور باشد؛ کاندیدایی در میدان رقابت می تواند پیروز باشد که برنامه هایی برای حل مسائل کشور داشته باشند. ما امروز با چالش های مالی، سیاسی و سیاست خارجی فراوانی رو به رو هستیم.

قنبری توضیح داد: مهم تر از همه موضوعات مطرح شده ایجاد اعتماد میان مردم است؛ مردم باید بدانند رأی و انتخابشان تاثیر گذار است. همه ارکان نظام باید کوشش نمایند تا اعتماد عمومی جلب گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1379

به "کاندیدای1400 باید برنامه محور باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاندیدای1400 باید برنامه محور باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید