وقوع دو سانحه رانندگی در زنجان با 3 کشته و 5 مجروح

با وقوع دو سانحه رانندگی در جاده های زنجان، 3 نفر از هم وطنان جان خود را از دست دادند و 5 نفر نیز مجروح شدند.

وقوع دو سانحه رانندگی در زنجان با 3 کشته و 5 مجروح

به گزارش خبرنگاران، با توجه به اینکه تعطیلات روزهای پایانی ماه صفر با بارش های پراکنده باران همراه بوده و همین امر نیز باعث لغزنده شدن جاده ها شده است، لزوم رعایت قوانین هدایت و رانندگی از سوی کسانی که در محورهای مواصلاتی استان تردد می نمایند، باید بیش از پیش جدی گرفته گردد.

متاسفانه روز گذشته شاهد وقوع دو مورد سانحه رانندگی در جاده های استان زنجان بودیم که وقوع این سوانح رانندگی باعث کشته شدن 3 نفر از هم وطنان مان شد و 5 نفر دیگر نیز به واسطه جراحت هایی که به آن ها وارد شده بود، به مراکز درمانی استان انتقال یافتند.

در یکی از این دو سانحه رانندگی که ساعت 19 دیروز در کیلومتر 68 باند جنوبی آزادراه زنجان ـ قزوین رخ داد، یک دستگاه کامیونت با یک دستگاه خودروی سواری سمند که در کنار جاده توقف نموده بود، برخورد کرد که در این حادثه 2 نفر از هم وطنان مان جان خود را از دست دادند و 3 نفر از سرنشینان خودروی سمند نیز مجروح شدند.

در دومین سانحه رانندگی که ساعت 12.10 ظهر دیروز به وقوع پیوست، یک دستگاه خودروی سواری در کیلومتر 55 باند شمالی آزادراه زنجان ـ تبریز واژگون شد که طی این حادثه، راننده خودروی سواری سمند، جان خود را از دست داد و دو سرنشین دیگر این خودرو نیز مجروح شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وقوع دو سانحه رانندگی در زنجان با 3 کشته و 5 مجروح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقوع دو سانحه رانندگی در زنجان با 3 کشته و 5 مجروح"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید