خون مورد احتیاج مجروحان مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تامین شده است

به گزارش کشتی کروز، سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: خون و فرآورده های خونی مورد احتیاج برای مجروحان مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی تامین شده است.

خون مورد احتیاج مجروحان مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تامین شده است

به گزارش خبرنگاران آ نلاین به نقل از ایرنا، بشیر حاجی بیگی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه نمود: با توجه به شبکه سراسری خون رسانی، استان های زنجان و آذربایجان غربی و اردبیل خون و فرآورده های مورد احتیاج مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی را به این استان ارسال نموده اند و در حال حاضر خون و فرآورده های خونی مورد احتیاج برای مصدومان این زلزله تامین شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه احتیاج خون بیمارستان ها در مرکز زلزله زده تامین شده است و سازمان انتقال خون از مردم خواسته است با توجه به اینکه احتیاج به خون و فرآورده های آن به صورت روزانه و همیشگی است مردم برای اهدای خون در سراسر کشور به مراکز اهدای خون مراجعه نمایند.

سخنگوی سازمان انتقال خون تاکید نمود: چهار مرکز جامع اهدای خون استان تهران امروز آدینه پذیرای اهدا نمایندگان و نوع دوستان برای اهدای خون به مصدومان زلزله آذربایجان شرقی هستند و امروز فعال هستند.

وی توضیح داد: همچنین مرکز اهدای خون تبریز در آذربایجان شرقی نیز پذیرای اهدا نمایندگان برای یاری به مصدومان این زلزله است.

  • زلزله 5.9 ریشتری میانه | جزئیات تلفات؛ 6 کشته و 380 مصدوم | جدیدترین تصاویر زلزله
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 725

به "خون مورد احتیاج مجروحان مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تامین شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خون مورد احتیاج مجروحان مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تامین شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید