نامه انصراف از لیگ نمایشی بود؟

به گزارش کشتی کروز، مهدی علی نژاد درباره نامه چهار باشگاه به وزارت ورزش برای تعطیلی لیگ، اظهار کرد: در این زمینه نامه ای به دست وزارت ورزش نرسیده است. شاید این نامه در مشهد یا تبریز باقی مانده باشد.

نامه انصراف از لیگ نمایشی بود؟

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

وی اضافه کرد: بر اساس بازگشایی های پلکانی تصمیم گرفتیم از اول خرداد تمرینات و از 22 خرداد برای شروع مسابقات مجوز صادر شود. ما در این زمینه سیاست گذار هستیم و تصمیم نمی گیریم. ما اعلام کردیم برگزاری مسابقات بلامانع است و به نوعی مجوز دادیم اما اینکه فدراسیون ها چه تصمیم بگیرند به خودشان واگذار شده است.

معاون قهرمانی وزارت ورزش همچنین گفت: اگر فدراسیون ها بخواهند مسابقات خودشان را ادامه بدهند یا خیر به خودشان مربوط است. ما مجوز دادیم و اینکه به چه شکل اجرا بشود و تصمیم گیرنده نیستیم.

وی ادامه داد: برای انجام مسابقات پروتکل دادیم که باید اجرا بشود. این پروتکل هم از سوی وزارت بهداشت به داشت رسیده است و ما هم ارائه کردیم که اجرا بشود. درحال حاضر با وجود اینکه در اروپا میزان ابتلا بالاتر است، کشورهای صاحب فوتبال ، مسابقات خود را شروع کردند و یا قرار است شروع کنند. باید بپذیریم ویروس کرونا دو سالی میهمان ما خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1225

به "نامه انصراف از لیگ نمایشی بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه انصراف از لیگ نمایشی بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید