مطمئن باشید پرسپولیس را به من نمی دهند، وزیر سابق به نماینده مجلس گفت دادکان مرا قبول ندارد! ، ببینید در این 16 سال پول ها کجا رفته است؟

به گزارش کشتی کروز، محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص پرسپولیس تاکید می کنم که حاضرم بدون یک ریال یاری از این و آن این باشگاه را اداره کنم، اما ...

مطمئن باشید پرسپولیس را به من نمی دهند، وزیر سابق به نماینده مجلس گفت دادکان مرا قبول ندارد! ، ببینید در این 16 سال پول ها کجا رفته است؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دکتر محمد دادکان مثل همواره صراحت کلام داشت و واقعیت ها را گفت. او جزو معدود مدیران فوتبال ایران است که به خاطر پست و مقام مصاحبه نمی کند و مجیز دیگران را نمی گوید به همین علت شنیدن صحبت های این پرسپولیسی قدیمی و این مدیر توانمند فدراسیون فوتبال در سال های نه چندان دور همواره جذابیت های خاص خود را دارد.

با دکتر محمد دادکان در خصوص پرسپولیس و شایعه واگذاری ریاست مجمع این باشگاه صحبت کردیم که بحث به تیم ملی و فساد موجود در فوتبال هم کشیده شد.

دادکان در خصوص شایعه حضورش در پرسپولیس گفت: من قبلا هم به خبرورزشی گفته بودم که پرسپولیس را با یک بشکن می توان اداره کرد ولی متاسفانه نمی خواهند چنین اتفاقی رخ دهد. این جا پول می آید و می رود اما چه کسی پول گذاشته و رفته است؟ من وقتی در فدراسیون بودم به سال 1385 یعنی حدود 15 سال پیش پنج میلیارد تومان پول گذاشتم و رفتم.

دادکان در ادامه افزود: یک نماینده مجلس پیش وزیر سابق ورزش رفت و گفت دادکان را بیاورید تا پرسپولیس را نجات بدهد اما وزیر سابق ورزش به او گفته بود آقای دادکان اصلاً مرا قبول ندارد که بخواهد کار کند! البته طبیعی هم هست که اینها مرا قبول نداشته باشند من آدمی هستم که به منافع فوتبال فکر می کنم و کارنامه ام تعیین است. من سال ها در فدراسیون کار کردم و یک ریال برای فوتبال پول نگرفتم. شما یک رئیس سازمان تربیت بدنی و کمیته المپیک را پیدا کنید که بتواند ادعا کند به فدراسیون بنده پول داده است. من بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان را به تهران آوردم و برای فوتبال ایران اعتبار خریدم. شاید جالب باشد بدانید 24 سالم بود که در سال 58 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شدم و کمتر کسی این موضوع را می داند. اما حرفم این است که الان آقای سجادی برای مبارزه با فساد آمده است شعار آقای رئیسی هم همین مبارزه با فساد بود و حالا که این طور است از ایشان می خواهم که فساد را نه در 8 سال گذشته بلکه در 16 سال گذشته به طور دقیق و موشکافانه آنالیز کند هر چند که می دانم این اقدامات را انجام نمی دهند!

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: آقای سجادی باید پرونده ویلموتس را به دقت آنالیز کند. متاسفانه پای خیلی ها در این پرونده گیر است و به همین علت است که می گویم یک سری اقدامات انجام نمی گردد.

دادکان در ادامه افزود: آنالیز پرونده های اقتصادی در سازمان تربیت بدنی، وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در 16 سال گذشته وظیفه آقای سجادی است.

وی افزود: در خصوص پرسپولیس هم باید تاکید کنم که من حاضرم بدون یک ریال یاری از این و آن این باشگاه را اداره کنم البته بدهی های قبلی را آقایان باید بپردازند ولی با توجه به جمیع جهات و اینکه من از رئیس جمهور نشان لیاقت گرفتم و به خاطر خدماتی که انجام دادم، مسلماً پرسپولیس را به من نمی دهند؟!

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1974

به "مطمئن باشید پرسپولیس را به من نمی دهند، وزیر سابق به نماینده مجلس گفت دادکان مرا قبول ندارد! ، ببینید در این 16 سال پول ها کجا رفته است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطمئن باشید پرسپولیس را به من نمی دهند، وزیر سابق به نماینده مجلس گفت دادکان مرا قبول ندارد! ، ببینید در این 16 سال پول ها کجا رفته است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید