علی نژاد: فشردگی مسابقات مربوط به همه لیگ ها و دنیا است، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در هندبال باشیم

به گزارش کشتی کروز، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: فشردگی مسابقات، مسئله ای بود که برای همه لیگ ها و همه دنیا وجود داشت و فقط مربوط به رشته هندبال نبود.

علی نژاد: فشردگی مسابقات مربوط به همه لیگ ها و دنیا است، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در هندبال باشیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مراسم اختتامیه سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال گفت: لیگ خوبی در رشته هندبال برگزار گردید و این جای شکر دارد که در این شرایط مسابقات به خوبی انجام شد.

وی در مورد فشردگی مسابقات لیگ هندبال گفت: این مسئله ای بود که برای همه لیگ ها و همه دنیا وجود داشت و فقط مربوط به رشته هندبال نبود.

علی نژاد در ادامه گفت: به نمایندگی از سلطانی فر و وزارت ورزش به همه دست اندرکاران این لیگ پویا خسته نباشید می گویم. با توجه شرایط شیوع کرونا، برگزاری لیگ بسیار سخت بود که اگر همدلی خانواده هندبال نبود، این امر محقق نمی شد. از همه تیم ها باید تشکر کرد که این سختی ها را به جان خریدند تا لیگ خوب و پویایی داشته باشیم. امیدوارم با این همدلی که بین فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک وجود دارد، شاهد اتفاقات خوبی در هندبال باشیم.

در انتها سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال تیم هندبال شهید شاملی بر سکوی قهرمانی ایستاد و مس کرمان و سپاهان دوم و سوم شدند. دو تیم برتر لیگ جواز حضور در جام باشگاه های آسیا را کسب کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1689

به "علی نژاد: فشردگی مسابقات مربوط به همه لیگ ها و دنیا است، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در هندبال باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: فشردگی مسابقات مربوط به همه لیگ ها و دنیا است، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در هندبال باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید