قیمت ویژه ترکیه: تور ترکیه نوروز: رنگ های آنتی باکتریال نانویی به ترکیه صادر می شوند

به گزارش کشتی کروز، رنگ های آنتی باکتریال نانویی محصول یک شرکت دانش بنیان داخلی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به کشور ترکیه صادر شد.

قیمت ویژه ترکیه: تور ترکیه نوروز: رنگ های آنتی باکتریال نانویی به ترکیه صادر می شوند

بهترین تجربه سفر را با قیمت ویژه ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

برترین تجربه سفر را با تور ترکیه نوروز در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی سرگرمی دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همواره در فکر شما خواهد ماند.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، مهدی رحمانی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان رنگین نانو ساختار تولیدکننده رنگ های آنتی باکتریال نانویی در این باره گفت: ما تاییدیه نانو مقیاس را بر روی محصولاتمان داریم و تا به امروز پیروز به ثبت 15 اختراع در ایران، سه اختراع در سوئیس و سه اختراع در کانادا شده ایم و تمرکزمان بر نانو فناوری است.

وی در مورد صادرات بخش اول رنگ های آنتی باکتریال نانویی به ترکیه گفت: امور بازاریابی و مدیریت صادرات شرکت رنس در بازار ترکیه از طریق شرکت توسعه تجارت مهر پویان، کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور ترکیه با فروش محصول و انتقال دانش فنی اجرا شده است. ارزش بخش اول قرارداد صادراتی این شرکت، حدود 40 هزار دلار برآورد می شود و حدود یک میلیارد تومان هزینه این پروژه شده است.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان رنگین نانو ساختار اضافه نمود: کارهای گمرکی ایران جهت صادرات بخش اول رنگ های آنتی باکتریال نانویی اجرا شده و شرکت توسعه تجارت مهر پویان هم امور بازاریابی، انتقال نمونه محصولات، گرفتن تاییدیه و دریافت وجه از شریک ترکیه ای و واریز به حساب ما را انجام دادند.

رحمانی انتقال دانش فنی و راه اندازی خط تولیدات نانویی در کشور ترکیه را از برنامه های شرکت دانش بنیان رنگین نانو ساختار گفت.

وی در ادامه اولین صادرات این شرکت را در سال 2017 در کشور چین گفت و گفت: تا به امروز محصولات خود را به کشورهای ارمنستان، آذربایجان، ترکیه و کانادا صادر کرده ایم و درصدد راه اندازی خط تولیدات نانویی در کانادا هستیم.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان رنگین نانو ساختار همچنین از راه اندازی خط تولیدات نانویی در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی رودهن خبر داد و اضافه نمود: این خط تولید، با استفاده از تسهیلات صندوق نوآوری در سال گذشته راه اندازی شد.

رحمانی در در سرانجام اظهار کرد: شرکت ما از 20 نفر پرسنل برخوردار است و در سال گذشته به نام شرکت دانش بنیان برتر ایران و همچنین کارآفرین، فناور و مخترع برتر در حوزه نانو در دانشگاه آزاد معرفی شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 مهر 1400 بروزرسانی: 13 مهر 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1998

به "قیمت ویژه ترکیه: تور ترکیه نوروز: رنگ های آنتی باکتریال نانویی به ترکیه صادر می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت ویژه ترکیه: تور ترکیه نوروز: رنگ های آنتی باکتریال نانویی به ترکیه صادر می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید