تحلیل سایت فرانسوی از بازی قدوس مقابل پاری سن ژرمن

یک رسانه فرانسوی به تشریح عملکرد سامان قدوس، ملی پوش ایرانی در خط حمله تیم آمیا در نبرد هفته دهم لوشامپیونه برابر پاری سن ژرمن پرداخت.

تحلیل سایت فرانسوی از بازی قدوس مقابل پاری سن ژرمن

به گزارش خبرنگاران، تیم آمیا شب گذشته (شنبه) در خانه پاری سن ژرمن صدرنشین با نتیجه 5 بر صفر مغلوب شد و سامان قدوس 90 دقیقه برابر تیم پاریسی بازی کرد اما به جز یک موقعیت نتوانست برای خط دفاعی میزبان پرستاره دردسری ایجاد کند.

سایت 11 آمینوا با اختصاص نمره متوسط 4.5 به بازی 90 دقیقه ای سامان قدوس در ترکیب تیم آمیا برابر تیم پاری ژرمن نوشت: خط حمله آمیا در این بازی چندان مداخله ای نداشت و سامان قدوس به عنوان مهاجم اصلی تنها ماند. او به احتمال فراوان می خواست در بازی دوستانه 16 اکتبر تیم ملی فوتبال ایران برابر بولیوی فقط 45 دقیقه بازی کند تا بتواند در بهترین فرم ممکن برابر پاری سن ژرمن حضور داشته باشد.

بازی یک نیمه ای سامان قدوس برابر بولیوی باعث شد تا او در مصاف با پاری سن ژرمن نشان دهد که می تواند حفظ توپ کند. سامان قدوس بهترین فرصت را برای گلزنی نیز داشت اما آلفونسه، دروازه بان پاری سن ژرمن مانع شد. پس از آن این مهاجم ایرانی بیشتر نقش احتیاطی در بازی داشت. قدوس: هنوز احساس یک بازیکن جدید در تیم ملی ایران را دارم

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تحلیل سایت فرانسوی از بازی قدوس مقابل پاری سن ژرمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحلیل سایت فرانسوی از بازی قدوس مقابل پاری سن ژرمن"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید