خبر بد آسیایی برای قائمشهری ها

به گزارش کشتی کروز، نساجی مازندران که به عنوان قهرمان جام حذفی در فصل 01-1400 توانست سهمیه حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد، به علت فراهم نبودن زیرساخت های لازم در قائم شهر نمی تواند در ورزشگاه شهید وطنی میزبان این رقابت ها باشد و باید در ورزشگاه دیگری در ایران بازی های آسیایی خود را انجام بدهد.

خبر بد آسیایی برای قائمشهری ها

سید مهدی رحمتی، سرمربی نو نساجی امروز در نشست خبری در قائم شهر بیان کرد: واقعا ناراحتم که نمی توانیم در قائم شهر میزبانی لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشیم و مجبوریم در اصفهان یا دیگر شهرها به مصاف حریفان خود برویم.

او تاکید نمود: متاسفانه این اتفاق نکته تاریکی در کارنامه فوتبال ما محسوب می گردد که در نخستین سال آسیایی نساجی مازندران نمی توانیم میزبان لیگ قهرمانان و در خانه و شهر خودمان و در کنار تماشاگران پرشورمان میزبان آسیا باشیم.

سرمربی نساجی مازندران یادآور شد: مطمئنا دیگر نمی توانیم در قائم شهر میزبان لیگ قهرمانان باشیم، چراکه نه استادیوم وطنی شرایط میزبانی را دارد و نه زمانی به جای مانده تا استادیوم وطنی تجهیز گردد. زمان خوبی را از دست دادیم و متاسفانه آن اتفاقی که باید، نیفتاد.

البته صادق درودگر، مدیرعامل باشگاه نساجی پس از این صحبت ها بیان کرد هنوز برای میزبانی در آسیا امیدوار هستند.

با این شرایط احتمالا نساجی مازندران در استادیوم نقش دنیا اصفهان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان حریفان خود خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1402 بروزرسانی: 4 تیر 1402 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2451

به "خبر بد آسیایی برای قائمشهری ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد آسیایی برای قائمشهری ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید