بازسازی 2.5 میلیون مسکن روستایی با مساعدت بانک مرکزی و شبکه بانکی

به گزارش کشتی کروز، تهران (پانا) - بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از عملکرد بانک مرکزی در پشتیبانی از اعطای تسهیلات مسکن روستایی تقدیر کرد.

بازسازی 2.5 میلیون مسکن روستایی با مساعدت بانک مرکزی و شبکه بانکی

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، قائم مقام بانک مرکزی در این نشست گفت: اعطای تسهیلات مسکن روستایی بخش مهمی از مساعدت شبکه بانکی به روستاییان است که انشالا گره گشای مسائل آنها بوده و در افزایش سطح رفاه و ایمنی روستاییان موثر باشد.

کمیجانی اضافه نمود: بانک مرکزی و شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات ساخت و بازسازی مسکن روستایی مطابق با تکالیف قانون بودجه و مصوبات دولت از هیچگونه مساعدتی دریغ نکرده و نخواهد کرد.

وی اعلام نمود: امیدوارم در امسال نیز با توجه به تکالیف سنگین شبکه بانکی در حوزه مسکن، با برنامه ریزی های اجرا شده، حمایت از مسکن روستایی با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همچنان تداوم داشته باشد.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز با قدردانی از عملکرد بانک مرکزی و شبکه بانکی در اعطای تسهیلات مسکن روستایی گفت: از زمان شروع طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی تا به امروز 2 میلیون و 500 هزار مسکن روستایی بازسازی و بهسازی شده اند.

وی با بیان اینکه این خدمات بدون همکاری و مساعدت بانک مرکزی و شبکه بانکی امکان پذیر نبود، اضافه نمود: 2 میلیون از این واحدها بهسازی و 500 هزار فقره نیز در مناطق حادثه دیده بازسازی شده اند.

وی با اشاره به سرعت عمل بانک مرکزی و شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات مربوطه به ویژه در مناطق آسیب دیده، تاکید نمود: در مواقع بروز حوداث غیرمترقبه بانکها غالبا به سرعت وارد عمل می شوند و با حضور میدانی در مناطق روستایی نسبت به تشکیل پرونده و اعطای تسهیلات در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام می نمایند و بر این اساس در بیشتر حوادث، خانه های روستایی در کمتر از یکسال مورد نوسازی قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1851

به "بازسازی 2.5 میلیون مسکن روستایی با مساعدت بانک مرکزی و شبکه بانکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی 2.5 میلیون مسکن روستایی با مساعدت بانک مرکزی و شبکه بانکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید