انسداد 5 جاده به علت نبود ایمنی ، کمترین تردد در جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

به گزارش کشتی کروز، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور هراز تردد تریلر کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز 30 مهر و همچنین از ساعت 6 تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد تا 5 آبان، در هراز ممنوع است.

انسداد 5 جاده به علت نبود ایمنی ، کمترین تردد در جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2200 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

بارش باران در بعضی از محورهای استان های اردبیل، گیلان و مازندران

مدیر مرکز مدیریت راه ها در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی بیان نمود: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

وی با اشاره به بارش باران در بعضی از محورهای استان های اردبیل، گیلان و مازندران گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین

وی از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین محدوده پل حصارک و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس اطلاع داد.

کمترین تردد در جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

آشوری گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2255 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.1 درصد کاهش نشان می دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا پنجم آبان

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز چهارشنبه 30 مهر تا ساعت 6 روز دوشنبه 5 آبان در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی اضافه کرد: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه 30 مهر و همچنین از ساعت 6 تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد در روزهای پنجشنبه، آدینه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو در محور هراز ممنوع است.

پنج جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است

آشوری بیان نمود: در حال حاضر کماکان جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور خرم آباد - پلدختر، جاده شهداد - نهبندان و جاده فرعی شمشک - دیزین به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

3 آزادراه پرترافیک کشور در شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-تهران و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1451

به "انسداد 5 جاده به علت نبود ایمنی ، کمترین تردد در جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 5 جاده به علت نبود ایمنی ، کمترین تردد در جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید