اتفاق عجیب برای حسن تفتیان، قهرمان آسیا چرا در فینال لیگ دوومیدانی شرکت نکرد؟

به گزارش کشتی کروز، ملی پوش دوی سرعت ایران که در مرحله نخست رقابت های لیگ باشگاه های کشور حضور یافته بود، به شکلی عجیب شانس مسابقه در فینال را از دست داد.

اتفاق عجیب برای حسن تفتیان، قهرمان آسیا چرا در فینال لیگ دوومیدانی شرکت نکرد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مرحله نخست رقابت های لیگ دوومیدانی باشگاه های کشور در بخش مردان طی روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار گردید. در این مرحله دوندگان در قالب تیم های استقلال، آسان پرداخت، نیروی زمینی، ذوب آهن، عقاب نیروی هوایی، دانشگاه یزد، مقامت تهران و منطقه آزاد اروند با یکدیگر رقابت کردند.

یکی از ماده هایی که روز پنجشنبه برگزار گردید، دوی 100 متر بود که دوندگان در دو بخش مرحله مقدماتی و فینال مسابقه دادند و در نهایت رضا قاسمی از تیم استقلال به مقام نخست رسید. در این ماده حسن تفتیان نیز حضور داشت که به شکلی عجیب شانس رقابت در فینال را از دست داد.

قهرمان سال 2017 آسیا که یکی از نمایندگان ایران در بازی های آسیایی 2018 نیز بود، با رکوردی که صبح پنجشنبه در مرحله مقدماتی به ثبت رساند، فینالیست مرحله نخست لیگ شد. فینال دوی 100 متر قرار بود ساعت 14:50 برگزار گردد، اما تفتیان ظاهراً از این موضوع باخبر نبود، چون او زمانی که خود را آماده مسابقه کرد، فینال تمام گردیده بود و به همین دلیل تفتیان در فینال غیبت داشت.

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون دوومیدانی در ابتدای هفته گذشته برنامه مرحله نخست لیگ را گفت، اما یکی دو روز قبل از شروع این مرحله و به دلیل پخش تلویزیونی، تغییراتی را در آن به وجود آورد. همین مسئله نیز برای تفتیان مشکل ساز شد. او از برنامه جدید خبر نداشت، اما گفته می گردد مربی اش از این موضوع باخبر بوده است. حالا سوال مهم این است که چرا این تغییر زمان به تفتیان اطلاع داده نگردیده تا او به همین راحتی شانس رقابت در فینال را از دست بدهد؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 178

به "اتفاق عجیب برای حسن تفتیان، قهرمان آسیا چرا در فینال لیگ دوومیدانی شرکت نکرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب برای حسن تفتیان، قهرمان آسیا چرا در فینال لیگ دوومیدانی شرکت نکرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید