310 بار سفر ترامپ به باشگاه های گلف خود در دوران ریاست جمهوری

به گزارش کشتی کروز، رئیس جمهور آمریکا در حالی ایام کریسمس را در یکی از باشگاه های گلف خود در آمریکا سپری کرد که طرح حمایت اقتصادی کرونای این کشور همچنان در انتظار امضای وی واقع شده است.

310 بار سفر ترامپ به باشگاه های گلف خود در دوران ریاست جمهوری

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز، یکشنبه انتها بازی گلف در باشگاه بین المللی گلف خود در ایالت فلوریدا را رها کرد و از باشگاه خارج شد.

این چهارصد و بیست وسومین سفر ترامپ به یکی از املاک خود در دوره ریاست جمهوری چهارساله اش به شمار می آید که در این بین وی سیصد و ده بار به یکی از باشگاه های گلف خود رفته است.

سفر ترامپ به باشگاه گلف خود در ایالت فلوریدا در حالی صورت می گیرد که وی همچنان از امضای طرح حمایت اقتصادی کرونایی خودداری می نماید.

ترامپ با ادعای اینکه طرح مشترک 2.3 تریلیون دلاری قانون گذاران دموکرات و جمهوری خواه، یاری کافی به و یکسانی به همه مردم آمریکا نمی نماید، همچنان از امضا و تبدیل کردن آن به قانون سر باز می زند.

این طرح بودجه بزرگ قرار است 892 میلیارد دلار منابع اقتصادی در اختیار آمریکایی هایی قرار بدهد که به دلیل شیوع ویروس کرونا، شغل خود را از دست داده و هم اکنون در حال بهره مند شدن از مزایا و بیمه بیکاری کرونایی هستند که قرار است در تاریخ 26 دسامبر (انتها روز شنبه به وقت محلی) منقضی گردد. طرح مذکور همچنین 1.4 تریلیون دلار به دولت واشنگتن اعطا می نماید تا هزینه های معمول را پرداخت نماید.

رویترز بر اساس داده های وزارت کار آمریکا گزارش داد که بدون امضای ترامپ پای این طرح، حدود 14 میلیون آمریکایی مزایا و بیمه بیکاری دوران کرونا را از دست می دهد و همچنین بخشی از دولت فدرال ایالات متحده نیز از روز سه شنبه تعطیل خواهد شد، مگر اینکه کنگره دوباره بر سر بودجه موقت توافق کند.

یک منبع آگاه به این خبرگزاری گفت که مخالفت ترامپ با طرح حمایتی کرونا، بسیاری از مقامات کاخ سفید را متحیر نموده و اعتراض مکرر وی به این طرح، امید ها از امضا شدن آن را از بین برده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1596

به "310 بار سفر ترامپ به باشگاه های گلف خود در دوران ریاست جمهوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "310 بار سفر ترامپ به باشگاه های گلف خود در دوران ریاست جمهوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید