گل محمدی: خسته به آسیا برویم مقصر فدراسیون فوتبال است، دیاباته نشان داد انسان بزرگی است

به گزارش کشتی کروز، باید با تقسیم انرژی بازیکنان را به شرایط بازی با استقلال برسانیم

گل محمدی: خسته به آسیا برویم مقصر فدراسیون فوتبال است، دیاباته نشان داد انسان بزرگی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از وقتی تیم ما قهرمان شد، شاید بازیکنان مان انگیزه لازم را نداشتند.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا گفت: وقتی چهار هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی ما قطعی شد، بازی های پایانی سخت می شود و شاید بازیکنان انگیزه لازم را نداشته باشند.

باید با تقسیم انرژی بازیکنان را به شرایط بازی با استقلال برسانیم

وی اضافه کرد: باید مقداری تقسیم انرژی کنیم تا بازیکنان را به شرایط بازی با استقلال برسانیم و هم استراحت کافی داشته باشند. برنامه ریزی خیلی سخت است. فردا هم تا جایی که بتوانیم از تمام قدرت پرسپولیس استفاده می کنیم تا سایپا را ببریم.

سایپا برای کسب امتیاز انگیزه زیادی دارد

گل محمدی ادامه داد: می دانیم سایپا با توجه به وضعیتی که در جدول دارد دنبال کسب امتیاز است و مقابل ما پرتلاش خواهد بود. بازیکنان سایپا برای کسب امتیاز از پرسپولیس انگیزه زیادی دارند.

بازی تشریفاتی برای پرسپولیس معنا ندارد

وی گفت: بازی دشواری برای هر دو تیم است و همیشه پرسپولیس برای در هر بازی حتی دیدارهای محبت آمیز برای بردن تلاش می کند. بازی تشریفاتی برای ما معنا ندارد و ان شاالله بتوانیم دیدار خوبی مقابل سایپا انجام دهیم و به اهدافی که در شرایط نگه داشتن بازیکنان برای دربی داریم، برسیم.

تغییراتی در تعویض و شیوه مسابقه خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: برای دیدار با سایپا تغییراتی را در بحث تعویض ها و شیوه مسابقه خواهیم داشت. امیدوارم در نهایت بازی خوبی مقابل تیم سایپا انجام بدهیم.

بازیکنان پرسپولیس انسان هستند نه ربات

گل محمدی درباره اینکه آیا بیشتر تمرکز این تیم روی دیدار هفته آینده مقابل استقلال در نیمه نهایی جام حذفی است؛ توضیح داد: بازیکنان پرسپولیس انسان هستند و ربات نیستند. فشردگی رقابت ها زیاد است و لیگ هم فرسایشی شده است.این فصل 16 ماه ادامه داشت و این موضوع کار را برای بازیکنان و مربیان و همچنین برنامه ریزی رقابت ها سخت کرد.

وی ادامه داد: ما باید سعی کنیم برای بازی با استقلال از لحاظ روحی روانی به شرایط خوبی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره محرومیت شجاع خلیل زاده و کمال کامیابی نیا در بازی با سایپا گفت: جایگزین های خوبی برای نفرات داریم و در زمان بازی هم تغییراتی در ترکیب تیم خواهیم داشت.

برخی دنبال ایجاد حاشیه برای پرسپولیس هستند

گل محمدی درباره نفرات مختلفی که برای حضور در این تیم در رسانه ها مطرح می شود، گفت: روز گذشته با بازیکنان در باره بحث جابجایی صحبت کردم. وقتی به این زمان نزدیک می شویم همیشه در رسانه ها حدس هایی نسبت به آمد و شدها و رفت و آمد تیم ها انجام می دهند و این موضوع فقط متعلق به پرسپولیس نیست و برای همه تیم ها وجود دارد.

اولویت تیم بستن ما حفظ همه بازیکنان است

وی اضافه کرد: برخی رسانه ها که البته تعدادشان خیلی کم است و شاید یکی دو رسانه باشند دنبال ایجاد حاشیه برای پرسپولیس هستند و می خواهند آرامش درونی تیم را به هم بزنند. این آدم ها شناخته شده هستند. دیروز هم به بازیکنان گفتم تمام بازیکنان اولویت تیم بستن ما برای فصل آینده است و این موضوع را به باشگاه هم گفته ام.

اول با بازیکنان فعلی تمدید می کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از تست بازیکنان دنبال جابجایی می رویم. طبیعی است در هر فصل برخی بازیکنان را باید جذب کرده و احتمالا دارد برخی بازیکنان هم جدا شوند. اما تمام این موارد به پس از عقد قرارداد با بازیکنان فعلی مان موکول می شود.

گل محمدی اضافه کرد: باید ببینیم در چه پست هایی بازیکن نیاز داریم و چه بازیکنانی با ما قراردادشان را تمدید می کنند. طبق آن وارد جابجایی می شویم. البته فرصتی هم نداریم.

برنامه بازی تیم های حاضر در آسیا فشرده است

وی توضیح داد: متاسفانه برنامه بازی ها به خصوص برای تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند بسیار فشرده است. شنیده ام می خواهند فیفا دی هم برگزار کنند که این موضوع به 4 تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ظلم بزرگی است.

ناآماده به آسیا برویم به مشکل می خوریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مطرح نمود: در چنین حالتی زمان استراحت، تمرین و جابجایی از باشگاها گرفته می شود و بازیکنان باید خسته و کوفته راهی لیگ قهرمانان شوند. این رقابت ها آوردگاه بسیار بزرگی است و اگر نا آماده وارد آن شویم قطعا به مشکل می خوریم.

خسته به آسیا برویم مقصر فدراسیون فوتبال است

گل محمدی اضافه کرد: از فدراسیون فوتبال می خواهم بحث فیفا دی را تعطیل کنند زیرا بازی های تیم ملی یک سال دیگر برگزار می شود و هیچ دلیلی ندارد باشگاه های ایرانی را خسته و ناتوان به رقابت های آسیایی بفرستیم. اگر چنین اتفاقی بیفتد مقصر اصلی فدراسیون است زیرا آنها برنامه ریزی AFC را قبول کردند.

بدون تمرین و بازی تدارکاتی همه تیم های ایرانی در آسیا حذف می شوند

وی ادامه داد: برنامه ریزی هم که خود فدراسیون نشین ها برای فوتبال ایران انجام می دهند درست نیست. این مسئله را باید صد در صد مدنظر داشته باشیم و از باشگاه می خواهم واکنش خوبی نشان دهد زیرا باید با تیم کامل و بدون خستگی به لیگ قهرمانان برویم. باید تمرین و بازی تدارکاتی خوبی داشته باشیم و اگر غیر این باشد همین جا به همه اعلام می کنم تمام تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا حذف می شوند و در این موضوع شک نکنید.

جابجایی از تمام تیم ها انرژی می گیرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: نقل وانتقالات از تمام تیم ها انرژی می گیرد و ما باید تمرینات را با بازیکنان جدید شروع کنیم. باید بازی تدارکاتی و برنامه ریزی خوبی برای قهرمانان داشته باشیم. اگر یکی از این موارد رعایت نشود تمام تیم ها به مشکل می خورد.

از دیاباته به خاطر حرف های زیبایی که زد تشکر می کنم

گل محمدی ضمن تشکر از شیخ دیاباته مهاجم استقلال توضیح داد: وی صحبت های خوبی انجام داد و دلیل تشکر کردن من از دیاباته تبریک گفتن برای قهرمانی پرسپولیس نیست. از صحبت های وی لذت بردم زیرا حرف های زیبایی زد و نشان داد به جز اینکه بازیکن بزرگی است انسان بزرگی هم هست.

خوشحالم بازیکنانی مثل دیاباته در لیگ ایران حضور دارند

وی اضافه کرد: خیلی خوشحالم بازیکنانی مثل دیاباته در لیگ ایران حضور دارند. شاید خیلی وقت بود چنین صحبت هایی در فوتبال کشورمان ندیده بودیم و وقتی یک بازیکن از خارج می آید و چنین صحبت هایی می کند برای خود من شگفت انگیز و قشنگ است. بار دیگر از دیاباته تشکر کرده و برای وی آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1358

به "گل محمدی: خسته به آسیا برویم مقصر فدراسیون فوتبال است، دیاباته نشان داد انسان بزرگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: خسته به آسیا برویم مقصر فدراسیون فوتبال است، دیاباته نشان داد انسان بزرگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید