کار سخت سازمان لیگ برای مشخص زمان برگزاری فینال لیگ های کشتی آزاد و فرنگی

به گزارش کشتی کروز، با توجه به تقویم فشرده فدراسیون کشتی، هنوز سازمان لیگ نتوانسته زمان برگزاری مرحله پایانی لیگ آزاد و فرنگی را مشخص کند.

کار سخت سازمان لیگ برای مشخص زمان برگزاری فینال لیگ های کشتی آزاد و فرنگی

به گزارش خبرنگاران، بعد از برگزاری دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، دور برگشت لیگ آزاد از همین هفته در 4 شهر مختلف استارت می خورد و سپس دور برگشت لیگ فرنگی به انجام خواهد رسید. علت آن هم فشردگی تقویم فدراسیون در هفته های پیش روست.

در هفته اول آذر ماه، تهران میزبان مسابقات نظامیان جهان است و کشتی گیران ایرانی نیز قرار است در این رقابت ها روی تشک بروند. این در حالی است که چندین تیم شاغل در لیگ آزاد و فرنگی درخواست استفاده از کشتی گیر خارجی داشته اند و در دهه دوم آذر ماه نیز قرار است مسابقات ستارگان با جایزه نقدی قابل توجه با حضور تعدادی از کشتی گیران شاخص جهان در مسکو برگزار گردد و به همین علت امکان استفاده از بعضی کشتی گیران خارجی در مرحله پایانی لیگ ایران وجود ندارد.

ضمن اینکه؛ فدراسیون کشتی در تدارک برگزاری مسابقات قهرمان کشوری در روزهای پایانی آذر ماه است و به همین علت برگزاری مرحله پایانی لیگ در هفته های انتهایی آذر ماه نیز با مخالفت فدراسیون روبرو شده است.

در این رابطه قرار است به زودی جلسه ای در فدراسیون کشتی برگزار گردد تا در خصوص زمان برگزاری مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ تصمیم قطعی اتخاذ گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2079

به "کار سخت سازمان لیگ برای مشخص زمان برگزاری فینال لیگ های کشتی آزاد و فرنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار سخت سازمان لیگ برای مشخص زمان برگزاری فینال لیگ های کشتی آزاد و فرنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید