پیوند عجیب و عمیق پسربچه اتریشی با مارموت های آلپ

به گزارش کشتی کروز، خبرنگاران: مارموت ها از خانواده سنجاب ها و معمولا خجالتی هستند، اما تعدادی از مارموت های آلپی در اتریش پیوند عمیقی با یک پسر نوجوان ایجاد نموده اند که از سه سالگی به دیدن آن ها می رود.

پیوند عجیب و عمیق پسربچه اتریشی با مارموت های آلپ

ماتئو والش (Matteo Walch) پسر 14 ساله اهل اینسبروک است که اولین بار در سال 2012 که عکس هایش با مارموت های آلپی اتریش منتشر شد، تیتر اخبار بین المللی شد. او در آن موقع هشت ساله بود، اما ماتئو از سه سالگی به دیدن دوست های مارموتش می رود و آن ها هم به دلایلی ناشناخته، او را بسیار دوست دارند.

مادر ماتئو می گوید مارموت ها از او نمی ترسند، چون می فهمند که ماتئو آن ها را دوست دارد و قصد ندارد به آن ها آسیبی برساند. او با بقیه بچه های دیگر کاملا متفاوت است، زیرا بسیار آهسته حرکت می نماید و با آن ها با صبر و آرامش رفتار می نماید. او همواره بسیار آرام است و به نظر می رسد مارموت ها بسیار دوستش دارند. لازم نیست ماتئو به آن ها غذا بدهد تا نزدش بیایند، بلکه فقط پیش ماتئو می آیند تا نوازششان کند.

اگرچه ظاهر ماتئو از اولین باری که به دیدن این مارموت ها رفته، تغییر زیادی نموده است، اما به محض اینکه می رسد، او را فورا می شناسند و مثل یک دوست قدیمی به سمتش می شتابند. ویدئوی زیر را ببینید.

منبع: odditycentral

منبع: برترین ها
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1263

به "پیوند عجیب و عمیق پسربچه اتریشی با مارموت های آلپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیوند عجیب و عمیق پسربچه اتریشی با مارموت های آلپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید