ویدئو، نگاهی به اولین کارخانه نوآوری استان گلستان

به گزارش کشتی کروز، احداث اولین کارخانه نوآوری استان گلستان می تواند تاثیر بسیار زیادی در رشد و بهبود زیر ساخت های فیزیکی استان گلستان در این زمینه داشته باشد و افراد و فعالان اکوسیستم فناوری و نوآوری این استان را کنار یکدیگر جمع کند.

ویدئو، نگاهی به اولین کارخانه نوآوری استان گلستان

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران،کارخانه های نوآوری بستر هایی با هدف ایجاد، توسعه و یاری به جوامع نوآور کشور هستند. مکان هایی که می توانند منابع و سازمان های مختلف نظیر شتبادهنده ها، استارتاپ ها، شرکت های خلاق، سرمایه گذاران خطر پذیر، شرکت های ارائه دهنده خدمات و … را کنار هم جمع و باعث تحول و دگرگونی اکوسیستم نوآوری یک منظقه شوند.به همین دلیل کارخانه های نوآوری متعددی در شهر های مختلف ایران از جمله تهران، مشهد، اصفهان، قم و… احداث شده اند تا بتوانند مراکز مناسبی برای گره همایی جوامع استارتاپی و فناوری این شهر ها باشند.

گرگان دیگر شهری است که اولین کارخانه نوآوری استان گلستان در آن احداث شده است. احداث این فضا می تواند تاثیر بسیار زیادی در رشد و بهبود زیر ساخت های فیزیکی استان گلستان در این زمینه داشته باشد و افراد و فعالان اکوسیستم فناوری و نوآوری این استان را کنار یکدیگر جمع کند. استان گلستان به لحاظ وجود زیر ساخت های فیزیکی در این حوزه یکی از ضعیف ترین استان های کشور به شمار میرود و امید است احداث این مجموعه شروعی بر پیشرفت و ارتقا رتبه این استان به لحاظ زیر ساخت و بعلاوه فعالیت های فناورانه و استارتاپی باشد.

در ادامه ویدئویی را از مراحل ساخت این کارخانه نوآوری مشاهده می کنید:

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2033

به "ویدئو، نگاهی به اولین کارخانه نوآوری استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو، نگاهی به اولین کارخانه نوآوری استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید