هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیر قانونی است

به گزارش کشتی کروز، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه اعلام کرد که هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیرقانونی است.

هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیر قانونی است

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با توجه به اعلام قیمت 25 قلم کالای اساسی از طریق وزارت جهادکشاورزی از جمله انواع نان، سازمان حمایت در اطلاعیه ای گفت بر اساس دستورالعمل ها و ضوابط تدوین شده قبل، هرگونه تغییر در قیمت نان پیش از این به کارگروه های استانی گندم آرد و نان با ریاست استانداران سراسر کشور واگذار است.

براساس این اطلاعیه قیمت های اعلامی اخیر از طریق وزارت جهاد کشاورزی صرفاً مربوط به شهر تهران می باشد که پیش از این در کارگروه استانی مصوب شده و ارتباطی به سایر استان ها و شهرستان های سراسر کشور ندارد.

قیمت های اعلامی شهر تهران نیز پیش از این در کارگروه گندم آرد و نان استان تهران مصوب شده و در حال اجرا است و باید رعایت شود و هیچ گونه افزایشی نباید صورت گیرد.

بدیهی است کلیه بازرسان سازمان های جهادکشاورزی، صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف سراسر کشور مکلفند با هر گونه افزایش قیمت انواع نان برخورد قانونی لازم معمول و پرونده تخلف برای برخورد قانونی در اسرع وقت به شعب سازمان تعزیرات حکومتی ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2088

به "هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیر قانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیر قانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید