نامجومطلق: یک نفر هم جدا شود، در استقلال نمی مانم

به گزارش کشتی کروز، مجید نامجومطلق سرمربی فعلی تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد که حتی اگر یک بازیکن هم از این تیم جدا شود، نمی تواند هدایت این تیم را قبول کند.

نامجومطلق: یک نفر هم جدا شود، در استقلال نمی مانم

به گزارش خبرنگاران ، ورزش سه نوشت: نامجومطلق که حالا در چالش سختی قرار گرفته است، در خصوص قبول هدایت استقلال آن هم در حالیکه این تیم با شرایط سختی روبرو شده است گفت: من در زندگی خودم به اصولی پایبند هستم که دوست ندارم از این اصول عقب نشینی کنم. من با فرهاد مجیدی به استقلال آمدم و این طبیعی بود که وقتی فرهاد تصمیم به جدایی گرفت، من هم از حضور در استقلال کناره گیری کنم تا دست باشگاه برای انتخاب سرمربی باز باشد یا اینکه مجیدی دوباره روی نیمکت بنشیند. حتی در این شرایط بسکمک از پیشکسوتان عزیز استقلال با من صحبت کردند که در تیم بمانم ولی بنا بر اصولی که خودم باید رعایت می کردم این کار امکان پذیر و اخلاقی نبود. نامجومطلق ادامه داد: در این شرایط حتی باشگاه هم با من صحبت کرد که در شرایط فعلی و با توجه به اینکه تیم سرمربی ندارد، هدایت تیم را بر عهده بگیرم ولی قبول نکردم. در نهایت چند روز پیش بود که دوباره با من صحبت کردند ولی باز هم جوابم منفی بود و البته گفتم اگر قرار است برگردم، این اتفاق باید با نظر و اعلام رسمی مجیدی باشد. فرهاد هم در نهایت از ما خواست که در این شرایط سخت در کنار استقلال باشیم و در نهایت هم این ریسک بزرگ را قبول کردم چون این زیبنده نام استقلال نبود که بدون سرمربی باشد. من در شرایطی این مسئولیت را قبول کردم که هیچ کس حاضر نشد در آستانه شروع لیگ قهرمانان آسیا روی نیمکت استقلال بنشیند و این به خاطر نام بزرگ استقلال بود. من سال ها در استقلال بازی کردم و پایم را در این تیم از دست دادم و برای کمک کردن به استقلال هیچ منتی سر این تیم نمی گذارم. ما در شرایط سختی در کنار استقلال هستیم ولی متاسفانه اتفاقاتی رخ داده که کار را بسیار سخت کرده است.نامجومطلق با اشاره به بسته شدن پنجره جابجاییی استقلال شرح داد: ما امیدوار بودیم در این شرایط سخت از بازیکنان جدید استفاده کنیم که متاسفانه این امکان به دلیل بسته شدن پنجره جابجایی استقلال وجود ندارد. این اتفاق شرایط استقلال را سخت تر خواهد کرد و بعد از شنیدن این خبر واقعا سرگیجه گرفتم. ما با این شرایط باید در آسیا مقابل تیم های ثروتمندی قرار بگیریم که تا دندان مسلح هستند و با این شرایط رقابت بسیار سخت خواهد شد.وی در قسمت دیگری ازحرف هایش گفت: من و همکارانم که در این شرایط سخت کنار استقلال هستیم حسن نیت خودمان را نشان دادیم و حتی ممکن است در این شرایط قربانی شویم، با این شرایط حداقل انتظار من از مسئولان استقلال این است که بازیکنان فصل گذشته را حفظ کند نه اینکه نفر به نفر شاهد جدایی بازیکنان باشیم. ما زمان بسیار کمی در اختیار داریم ولی متاسفانه شرایط خوب نیست، ما به خاطر استقلال ریسک بزرگی انجام دایدم ولی اگر قرار باشد حتی یک بازیکن هم جدا شود کار ما غیر ممکن خواهد شد و من نمی پذیرم که با این شرایط کار کنم. من به باشگاه این اولتیماتوم را دادم که حتی اگر یک بازیکن هم جدا شود دیگر نمی توانم در استقلال کار کنم و این شرایط غیر قابل تحمل خواهد شد.

نامجومطلق در قسیمت دیگری از حرف هایش تاکید کرد: تیمی مثل الاهلی عربستان با توجه به اینکه در عربستان قهرمان نشدنش قطعی است، با یک تیم دیگر بازی های لیگ را ادامه می دهد تا برای لیگ قهرمانان کاملا آماده باشد. آنها دو تیم خوب دارند ولی استقلال با 13 بازیکن تمرین می کند که هشت یا نه نفر برای جوانان و امید هستند و این شرایط اصلا زیبنده استقلال نیست. حداقل انتظار ما این است که تیم سال گذشته را در اختیار داشته باشیم، در ضمنً این را هم باید در نظر گرفت که در لیگ قهرمانان باید هر سه روز یک بار بازی کنیم و نیاز به بازیکنانی آماده و سرحال داریم. اگر تیم امروز کامل نشود دیگر کاری از دست من ساخته نیست و شرایط همکاری وجود نخواهد داشت. قرار نیست در این راه فقط ما قربانی شویم.

سرمربی استقلال اضافه کرد: تمام هدف ما این است که با شرایطی آبرومندانه این بازی ها را پشت سر بگذاریم تا کادر مدیریتی بعد از لیگ قهرمانان آسیا هر تصمیمی که می خواهد بگیرد. هدف ما این است که در این شرایط سخت به استقلال کمک کنیم ولی باشگاه هم باید کمک کند و اجازه ندهد تا بازیکنی را از دست بدهیم.

نامجومطلق در خصوص بحث بازگشت استراماچونی به استقلال گفت: هواداران خاطرات خوبی از این مربی در ذهن دارند. اگر هدف باشگاه بازگرداندن استراماچونی است، پس امیدوارم این اتفاق رخ دهد. من همیشه آرزو دارم استقلال در بهترین شرایط قرار بگیرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1403

به "نامجومطلق: یک نفر هم جدا شود، در استقلال نمی مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: یک نفر هم جدا شود، در استقلال نمی مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید