مقدار بارش برف زمستانی در کلگری بیش از حد میانگین بوده است

به گزارش کشتی کروز، سال 2019 تا به امروز زمستانی برفی داشته است. طبق اعلام Weather Network، بارندگی های زمستانه در کلگری حداقل در زمینه بارش برف، بیشتر از میانگین شهر در گذشته بوده است.

مقدار بارش برف زمستانی در کلگری بیش از حد میانگین بوده است

اندازه بارش برف در کلگری تا به امروز از حد میانگین بارش فصلی بیشتر بوده است و با توجه به اینکه هنوز هم احتمال بارش برف وجود دارد، بنابراین این اندازه هم افزایش خواهد یافت.

در طول زمستان 2019-2018 و تا تاریخ 26 فوریه در شهر کلگری 138 سانتی متر برف باریده است که حدود 107 درصد از میانگین بارش معمول بالاتر است.

در حالی که هنوز کمتر از 20 روز تا فصل بهار به جای مانده است و بارش برف بهاری در کلگری هم چندان عجیب نیست، انتظار می رود که میانگین بارش برف در فصل 2019-2018 از این حد هم بالاتر برود.

بجز کلگری، اندازه بارش در شهرهای Brandon در مانیتوبا با 133 سانتی متر، تورنتو در انتاریو با 112 سانتی متر و ویکتوریا در بریتیش کلمبیا با 70 سانتی متر بارش به ترتیب حدود 113، 103 و 210 درصد بیشتر از میانگین سال های گذشته بوده است.

این زمستان در بسیاری از زمینه ها برای کلگری رکورد دار بوده است، از جمله اینکه هوای ماه فوریه سردتر از آنچه که قبلا در کلگری دیده شده بوده است، تعداد روزهای مداوم برفی بیشتر از آنچه که در دهه های پیش ثبت شده بوده است و به طول یک ماه دمای شهر زیر نقطه انجماد (صفر درجه سانتی گراد) بوده است.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1958

به "مقدار بارش برف زمستانی در کلگری بیش از حد میانگین بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقدار بارش برف زمستانی در کلگری بیش از حد میانگین بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید