میرعمادیان: قصد هیئت کشتی مازندران سکوت بود، اما صحبت های برزگر دوباره جو استان را به هم ریخت، مردم باید در مورد حذف ابراهیمی توجیه شوند

مربی سازنده کشتی مازندران گفت: در این مقطع که تیم در آستانه مسابقات جهانی است، قصد داشتیم انتقاد نکنیم اما صحبت های عضو شورای فنی دوباره جو استان را به هم ریخت و اعتراضات از نو آغاز شد.

میرعمادیان: قصد هیئت کشتی مازندران سکوت بود، اما صحبت های برزگر دوباره جو استان را به هم ریخت، مردم باید در مورد حذف ابراهیمی توجیه شوند

مصطفی میرعمادیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به صحبت های اخیر منصور برزگر در مورد علت کنار گذاشتن برخی کشتی گیران از تیم اعزامی به دنیای بوداپست گفت: ما کلا بنا داشتیم فعلا سکوت کنیم که تیم در آستانه اعزام وارد حاشیه نشود. در این مدت هم اعتراضات زیادی به هیئت استان مازندران می شد و من هم به عنوان مسئول کمیته بزرگسالان باید پاسخگوی مربیان استان باشم و دائما از ما انتقاد می کردند که چرا سکوت کرد ه ایم. اما ما اینطور فکر کردیم که غیر از آنهایی که از تیم خط خوردند، ما 5 نفر دیگر را هم در تیم اعزامی به مسابقات دنیای داریم و بنا را گذاشتیم که به آرامی حرکت کنیم. هرچند که خانواده کشتی گیران خط خورده هم به هیئت آمدند و اعتراض کردند اما خیلی تحمل کردیم ولی مصاحبه منصور برزگر دوباره جوی را که ما آرام نموده بودیم را به هم ریخت، آن هم در زمانی که تیم به آرامش احتیاج دارد و اعتراضات هم از نو آغاز شد.

وی ادامه داد: ما می خواستیم بعد از اینکه تیم از مسابقات دنیای برگشت در مورد اتفاقاتی که در تیم ملی رخ داد و انتخاب هایی که صورت گرفت حرف بزنیم، ولی مصاحبه برزگر ما را وا داشت که برخی مسائل را عنوان کنیم. با توجه به اینکه رسول خادم از جنس کشتی است، درحالیکه ما در گذشته رؤسایی داشتیم که از این جنس نبودند. اینکه می گویند کشتی در افت به سر می برد، اصلا درست نیست. ما قبلا هم بیشتر از سه مدال در بازی های آسیایی نمی گرفتیم. حالا چیزی تغییر ننموده، این جوان ها احتیاج به حمایت و روحیه دارند نه اینکه صرفا از افت کشتی صحبت کنیم. باید روحیه را به تیم بازگردانیم.

عضو سابق کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در مورد اظهارات برزگر درباره محمدجواد ابراهیمی نیز گفت: در مورد ابراهیمی همه کارشناسان و مربیان صحبت نموده اند. این خیلی خوب است که یک کشتی گیر بتواند در لحظات آخر و در حدود 30 ثانیه نتیجه کشتی را برگرداند. این یک آیتم خیلی خوب است نه بهانه ای برای کنار گذاشتن یک کشتی گیر. اینکه محمدجواد ابراهیمی در 30 ثانیه حریفش را شکست می دهد یک تاکتیک است. کشتی گیری چون جان اسمیت هم از همین روش استفاده می کرد. این زرنگی کشتی دریافت نیست؟. شاید بخواهی عامیانه درموردش صحبت کنیم این واژه را به کار ببریم، اما همه می دانیم این یک شیوه در کشتی است.

میرعمادیان اضافه نمود: من خودم در جام یاریگین حضور داشتم که یکی از معتبرترین جام های بین المللی دنیاست و شاید حتی به اندازه مسابقات دنیای کیفیت داشته باشد. ابراهیمی آنجا 4 تا کشتی گرفت و به همین شیوه پیروز شد. در فینال حق او را خوردند. من کار او را در مسابقات آسیایی و جوانان دنیا هم دیده ام. اگر در یک مسابقه مثل دنیای بزرگسالان شرکت می کرد شاید بیشتر می شد در مورد او از نظر فنی صحبت کرد، ضمن اینکه ابراهیمی نفر اول انتخابی بود و جامعه کشتی باید در مورد حذف او از تیم دنیای توجیه شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میرعمادیان: قصد هیئت کشتی مازندران سکوت بود، اما صحبت های برزگر دوباره جو استان را به هم ریخت، مردم باید در مورد حذف ابراهیمی توجیه شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرعمادیان: قصد هیئت کشتی مازندران سکوت بود، اما صحبت های برزگر دوباره جو استان را به هم ریخت، مردم باید در مورد حذف ابراهیمی توجیه شوند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید