ملی پوش روئینگ: برای المپیکی شدن کم نمی گذارم، اتفاقات بزرگی در روئینگ رقم می زنم

به گزارش کشتی کروز، بهمن نصیری گفت: مطمئن باشید در تمرینات و مسابقه چیزی کم نمی گذارم تا به سهمیه المپیک برسم.

ملی پوش روئینگ: برای المپیکی شدن کم نمی گذارم، اتفاقات بزرگی در روئینگ رقم می زنم

قهرمان روئینگ آسیا در تبادل نظر با خبرنگاران درباره تعویق مسابقات قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک اعلام کرد: فرصت بیشتری برای تمرین کردن داریم و بیشتر آماده می شویم. در حال حاضر هم شرایطم خوب است. اسپانسری هم که پیدا کردیم یاری زیادی به ما می نماید و مکمل هایمان را تهیه می نماید. از آن طرف رییس فدراسیون هم دارد کوشش می نماید دغدغه های ما کمتر گردد که تشکر می کنم. ما هم فقط داریم تمرین می کنیم تا در مسابقات نتیجه بگیریم.

نصیری در پاسخ به این پرسش که چقدر شانس دارد تا سهمیه المپیک را بگیرد، تاکید نمود: نمی توان چیزی را به طور قطعی پیش بینی کرد اما من برای دریافت سهمیه تمرین می کنم. چند ماه دوری از خانواده را تحمل می کنم تا به سهمیه برسم و مطمئن باشید نه در مسابقه و نه در تمرینات چیزی کم نمی گذارم. امیدوارم روز مسابقه، روز من باشد و با قدرت سهمیه را بگیرم.

ملی پوش روئینگ ایران درباره شیوع ویروس کرونا و نرسیدن قایق های خریداری شده از چین گفت: ما داخل مجموعه آزادی هستیم و بیرون نمی آییم و اگر کسی داخل مجموعه نگردد نگرانی نداریم. فدراسیون پزشکی ورزشی هم ما را معاینه کرد. قایق ها هم قرار بود ارسال گردد اما به مشکل برخورده است. این طور نیست که حالا چون قایق های جدید نیامده تمرین نمی کنیم بلکه با همان قایق های قدیمی تمرین می کنیم و به نوعی دیگر با آنها انس گرفته ایم. البته اگر قایق های جدید بود که خیلی خوب می شد. رییس فدراسیون هم کوشش خود را می نماید اما به هر حال مسائل هست.

او در خصوص دفاع از عنوان قهرمانی خود در آسیا نیز تاکید نمود: من دو مرتبه در آسیا مدال طلا گرفتم و می خواهم از عنوان خودم دفاع کنم. اینکه بعد از آقای محسن شادی یک نفر دیگر از ایران دارد کوشش می نماید به مدال طلا برسد زنگ خطری را برای آسیایی ها ایجاد نموده است. تمام کوششم را می کنم دوباره با قدرت مدال طلا بگیرم.

قهرمان روئینگ آسیا در خاتمه گفت: به امید خدا و با حمایت های فدراسیون به دنبال این هستم اتفاقات بزرگی را در روئینگ رقم بزنم. من تازه اول راه هستم و دارم روئینگ را درک می کنم. اگر بتوانم در 23 سالگی سهمیه المپیک بگیرم راه برایم باز می گردد تا در مسابقات بعدی نتایج بهتری بدست آورم. باید از رئیس هیات زنجان هم تشکر کنم که من را حمایت می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1012

به "ملی پوش روئینگ: برای المپیکی شدن کم نمی گذارم، اتفاقات بزرگی در روئینگ رقم می زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش روئینگ: برای المپیکی شدن کم نمی گذارم، اتفاقات بزرگی در روئینگ رقم می زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید