فعالیت های حوزه گردشگری سلامت استان اردبیل منسجم می گردد

به گزارش کشتی کروز، رئیس انجمن حرفه ای گردشگری سلامت استان اردبیل گفت: با تشکیل انجمن حرفه ای گردشگری سلامت استان، فعالیت های این بخش از گردشگری در اردبیل به شکلی منجسم انجام و پیگیری می گردد.

فعالیت های حوزه گردشگری سلامت استان اردبیل منسجم می گردد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، قاسم فرزانه ظهر روز 19 آذرماه اظهار کرد: با تشکیل انجمن حرفه ای گردشگری سلامت و انتخاب اعضای انجمن فعالیت آن در چارچوب قوانین و مقررت مربوطه شروع شد تا شاهد رونق این بخش از گردشگری در استان باشیم.

او تشکیل کارگروه کمیته گردشگری استان با حضور معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان، رئیس مجمع نمایندگان استان، رؤسای بانک ها، سازمان امور مالیاتی، بیمه و بعضی مسئولان استانی را از اقدامات در راستای حل مسائل و رونق گردشگری سلامت در استان اعلام کرد.

رئیس انجمن حرفه ای گردشگری سلامت استان اردبیل اضافه نمود: از مهمترین دستاوردهای این کارگروه تسریع در فرایند اجرای بخشنامه و ابلاغیه ها، تاکید بر تسریع در ارائه تسهیلات، حمایت های بیمه ای، حل مسائل در بخش مالیات و بعضی اقدامات دیگر بود.

فرزانه کوشش برای پیشبرد اهداف گردشگری و نیز بهبود وضع مالی و اجتماعی و کوشش برای بالا بردن سطح آگاهی های اعضا را از اهداف تشکیل انجمن حرفه ای گردشگری سلامت استان برشمرد و بیان نمود: با توجه به ورود اتباع آذری به استان از پایانه بیله سوار که اغلب با هدف گردشگری سلامت وارد استان می شوند، این انجمن نقش مهمی در سامان دهی این گردشگران خواهد داشت.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1585

به "فعالیت های حوزه گردشگری سلامت استان اردبیل منسجم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت های حوزه گردشگری سلامت استان اردبیل منسجم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید