شبی که تختی با سیل زدگان خندید!

به گزارش کشتی کروز، در مراسمی زیبا و به یادماندنی که باز هم دنیا پهلوان کشتی ایران بهانه برگزاری آن شد، ورزشکاران، هنرمندان و خیرین برای یاری به سیل زدگان کشور آستین ها را بالا زدند تا با جمع آوری یاری های میلیاردی، باعث شادی تختی و سیل زدگان شوند.

شبی که تختی با سیل زدگان خندید!

به گزارش کشتی کروز، در گردهمایی بزرگ اکران فیلم تختی، ورزشکاران، هنرمندان، خیرین، کسبه بازار و مردم نیکوکار بار دیگر دست یاری به سمت هموطنان سیل زده دراز کردند و شبی زیبا و به یادماندنی را به یادگار گذاشتند.

در این مراسم که با حضور چهره هایی نظیر سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش، علیرضا حیدری، مجتبی جباری، بهداد سلیمی، حسن رنگرز و جمعی دیگر از اهالی ورزش و هنرمندان در کتابخانه بازار بزرگ ایران برگزار گردید، در مجموع مبلغ دو میلیارد و پانصد و سی میلیون تومان برای یاری به هموطنان سیل زده در استان های مختلف کشور جمع آوری شد تا مردم خیر و نوع دوست ایران باز هم نشان دهند مرام و منش دنیا پهلوان تختی هیچگاه فراموش نمی گردد.

همچنین در این مراسم علیرضا حیدری چهره شاخص و عنوان دار کشتی ایران مطرح نمود مدال برنز المپیک خود را با قیمت پایه 320 میلیون تومان برای یاری به سیل زدگان به حراج می گذارد.

همچنین یاری های غیر نقدی مانند کنتور برق و … که مورد احتیاج سیل زدگان است به ارزش 80 میلیون تومان توسط خیرین و کسبه بازار اهدا شد.

یک بلیت فیلم تختی نیز به قیمت 30 میلیون تومان توسط مهدی محمدنبی عصو هیأت مدیره پرسپولیس خریداری شد و بلیت هایی نیز از 9 تا 13 میلیون تومان توسط خیرین خریداری شد.

همچنین حاضران در این مراسم از مبلغ 200 هزار تا 5 میلیون تومان و کسبه بازار از 15 تا 60 میلیون تومان در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

این مراسم با همکاری کمیته ملی المپیک، سازمان هلال احمر، کمیسیون صلح و ورزش کمیته المپیک، کمیسیون ملی یونسکو، بنیاد فارابی و مجموعه بازار بزرگ ایران برگزار گردید و بعد از انتها مراسم گلریزان نیز فیلم تختی برای حاضران به نمایش درآمد.

قرار است یاری های جمع آوری شده توسط سازمان هلال احمر به دست مردم سیل زده در سراسر کشور برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 تیر 1398 بروزرسانی: 18 تیر 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 314

به "شبی که تختی با سیل زدگان خندید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبی که تختی با سیل زدگان خندید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید