روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می نمایند

وزیر صنعت، معدن و تجارت راه چاره مقابله با تحریم ها را تسهیل امور و اعتماد به بخش خصوصی مطرح نمود و گفت: دشمن روزانه چندین هزار هشتگ در فضای مجازی در خصوص خودرو و سایر کالاهایی که ظرفیت بحران سازی دارند، ایجاد می نماید تا فضا را به هم بریزد.

روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می نمایند

به گزارش خبرنگاران، رضا رحمانی امروز (دوشنبه) در نشست ستاد تنظیم بازار با تاکید بر ضرورت به کارگیری تدابیر لازم برای تأمین احتیاجهای مردم اظهار کرد: در شرایط فعلی تمام دستگاه ها باید تمام وقت فعال باشند؛ چنانکه به معاونین خود دستور دادم اگر احتیاج باشد 24 ساعته در وزارتخانه بمانند و برای حل مسائل و اجرای برنامه ها وقت بگذارند.

وی با بیان اینکه دشمن در کنار جنگ مالی، جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی راه انداخته است، گفت: در دوران جنگ تحمیلی با وجود آنکه وضعیت مالی و درآمدهای کشور به مراتب بدتر از امروز بود، جنگ روانی علیه کشور وجود نداشت.

رحمانی ادامه داد: دشمن روزانه چندین هزار هشتگ در فضای مجازی در خصوص خودرو و سایر کالاهایی که ظرفیت بحران سازی دارند، ایجاد می نماید تا فضا را به هم بریزد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه باید با تدابیر لازم و اطلاع رسانی صحیح، تبلیغات دشمن را بی اثر کرد، گفت: واقعیت های کشور باید به مردم اطلاع رسانی گردد؛ چراکه اگر مردم در جریان امور باشند با مسئولان همراهی خواهند کرد و شرایط را درک می نمایند.

طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، رحمانی اظهار کرد: دشمن در فضای مجازی به گونه ای فضاسازی می نماید که گویی مسئولان به مسائل مردم توجهی ندارند، در حالی که اینگونه نیست و مسئولان تمام کوشش خود را برای حل مسائل به کار گرفته اند.

وی راه مقابله با تحریم را تسهیل امور و اعتماد به مردم و بخش خصوصی دانست و گفت: در این فضا بعضی اعتقاد دارند با تسهیل امور، امکان ظهور بابک زنجانی ها بیشتر می گردد و از این بابت ترس دارند که در این مورد، دستگاه های نظارتی باید مراقبت لازم را انجام دهند و با سو استفاده نمایندگان احتمالی برخورد نمایند.

رحمانی اضافه نمود: در شرایط فعلی باید از ظرفیت هایی همچون بازارچه های مرزی و دیگر امکاناتی که در استان های مرزی وجود دارد، بهره برد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 27 تیر 1398 شناسه مطلب: 327

به "روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید