راه اندازی سومین گرمخانه زنان در پایتخت

به گزارش کشتی کروز، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از راه اندازی سومین گرمخانه زنان واقع در پهنه شرق تهران خبر داد و گفت: با این گرمخانه، ظرفیت گرمخانه های زنان به 330 تخت افزایش پیدا کرده است.

راه اندازی سومین گرمخانه زنان در پایتخت

به گزارش کشتی کروز به نقل از شهرنوشت، محمدرضا جوادی یگانه در خصوص افزایش ظرفیت پذیرش زنان کارتن خواب در گرمخانه ها، گفت: برای زنان دو گرمخانه در پهنه غرب و جنوب فعال است اما در پهنه شرق و نزدیک دره فرحزاد به دو گرمخانه دیگر برای زنان نیاز داشتیم.

وی اضافه نمود: با توجه به ازدیاد گرمخانه مردان در پهنه شرق، گرمخانه منطقه 8 را برای زنان تجهیز کردیم که از چند روز گذشته آغاز به کار کرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در خصوص ایجاد گرمخانه در نزدیکی دره فرحزاد بیان نمود: مدتی پیش در نزدیکی دره فرحزاد یک گرمخانه برای زنان ایجاد شد که آغاز به کار آن به دلیل مخالفت شهروندان منطقه به تاخیر افتاد. اما امروز در استانداری تهران جلسه ای برای بررسی این موضوع، با حضور شورایاری محله فرحزاد تشکیل شد.

جوادی یگانه با اشاره به اینکه پیگیر ایجاد یک گرمخانه در حاشیه دره فرحزاد هستیم، شرح داد: دره فرحزاد به عنوان یکی از فضاهای بی دفاع شهری محل تجمع افراد بی خانمان است که بخشی از این افراد را زنان تشکیل می دهند؛ وجود یک گرمخانه در این محدوده می تواند از خطرات احتمالی برای زنانی که در این دره مستقر هستند، پیشگیری کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 دی 1398 بروزرسانی: 20 دی 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 746

به "راه اندازی سومین گرمخانه زنان در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سومین گرمخانه زنان در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید