راز فرشید اسماعیلی فاش شد!

به گزارش کشتی کروز، فرشید اسماعیلی را می توان جدیدترین خیر حاضر در فوتبال ایران دانست. هافبک استقلالی ها که دور از چشم همه به خانواده ای نیازمند کمک کرده بود، روی خط یک برنامه زنده تلویزیونی کمک پنهانی اش فاش شد. یک برنامه تلویزیونی در شبکه استانی فارس باعث شد تا حرکت خیر فرشید اسماعیلی، هافبک استقلالی ها دیگر پنهان نماند!

راز فرشید اسماعیلی فاش شد!

جریان از این قرار است که میهمان حاضر در برنامه تلویزیونی مورد نظر که درباره عمل خیرخواهانه همشهری ها و هم استانی های خود مبنی بر تامین مایحتاج لازم برای کمک نیازمندان صحبت می کرد، کار را به پایتخت و هافبک شیرازی استقلالی ها کشاند و حرکت مهم و انسان محبت آمیز او را رسانه ای کرد.

این میهمان وقتی با اصرار مجری برنامه مبنی بر فاش کردن اسم افراد معروف خیر روبرو شد، نام فرشید اسماعیلی را بر زبان آورد و درباره کمک های غیرقابل چشم پوشی او سخن گفت. میهمان مورد نظر در این باره از هافبک استقلالی ها گفت که با او به مانند برادر است و کار بزرگ او را باید تحسین کرد. در این باره باید گفت اسماعیلی اخیرا با اختصاص مبلغی برای اجاره یک خانه مسکونی، به کمک خانواده ای در شیراز آمد تا با این حرکت خود دغدغه بزرگ بدون سرپناه بودن آن ها را برطرف کند و با توجه به اوضاع بازار مسکن در این روز ها کاملا پیداست این بازیکن چشم بر مبلغ قابل توجهی بسته است تا بتواند خانواده ای از همشهریان خود را شاد کند.

البته میهمان حاضر در این برنامه علاوه بر فاش کردن این کمک، گفت فرشید با توجه به علاقه ای که به شماره 8 دارد خوشبختانه 88 بسته حمایتی نیز مهیا کرده تا آن ها را هم در کمپین مهربانی تحویل خانواده های نیازمند حاضر در استان بدهند. هر چند هافبک با اخلاق فوتبال ایران تمایلی نداشت تا کار های خیرخواهانه او فاش شود، اما باید گفت رسانه ای شدن موضوعات این چنینی که واقعیت داشته و به انجام رسیده، شاید بتواند افراد دیگری را نیز تشویق به انجام کار هایی این چنینی کند. چون این حرکت دور از چشم او برملا شده، طبیعتا نمی تواند ریا محسوب شود که هر چند در این باره خیلی ها معتقدند کسی که کار خیری را با ریا فاش می کند باز هم موثر است و می تواند خیلی ها را به انجام اعمالی انسان محبت آمیز تشویق کند.

منبع: آی اسپرت

منبع: فرارو
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1531

به "راز فرشید اسماعیلی فاش شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز فرشید اسماعیلی فاش شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید