رئیس صداوسیما تکلیف دورهمی را روشن کرد

به گزارش کشتی کروز، رئیس صدا و سیما در خصوص ادامه پخش برنامه دورهمی گفت: هرگاه برنامه ای از این شکل و زاویه خارج شود، طبیعتا مورد استقبال و علاقه مخاطبین ما واقع نمی شود و ماهم از آنها استفاده نمی کنیم.

رئیس صداوسیما تکلیف دورهمی را روشن کرد

به گزارش خانه ملت، رئیس صدا و سیما با اشاره به خداحافظی تعدادی از مجریان صدا و سیما در پی تحولات اخیر کشور، گفت: همکارانی که کار در صدا و سیما را برای خود یک سرمایه و ارزش ملی می دانند، با ما کار می کنند و اگر کسی متناسب با این میل و تمایل واقعی نخواهد حرکت کند، ما مانع آنها نخواهیم شد.

پیمان جبلی پس از نشست مشترک خود با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص تحولات اخیر کشور به اتفاق های اخیر رسانه ملی هم پرداخت و در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص برخی از مجریان صدا و سیما که در پی تحولات اخیر کشور از رسانه ملی خداحافظی کردند، گفت: کار با صدا و سیما افتخاری برای همکاران ماست و همکارانی که کار در صدا و سیما را برای خود یک سرمایه و ارزش ملی می دانند، با ما کار می کنند. اگر کسی متناسب با این میل و تمایل واقعی نخواهد حرکت کند، ما مانع آنها نخواهیم شد.

جبلی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص ادامه پخش برنامه دورهمی که سازمان هزینه آنها را پرداخت کرده است، گفت: برنامه هایی که برای آنها هزینه می کنیم باید متناسب با ذائقه جامعه، نیازها و اولویت های فرهنگی و اجتماعی مخاطبین باشد، هرگاه برنامه ای از این شکل و زاویه خارج شود، طبیعتا مورد استقبال و علاقه مخاطبین ما واقع نمی شود و ماهم از آنها استفاده نمی کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2341

به "رئیس صداوسیما تکلیف دورهمی را روشن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس صداوسیما تکلیف دورهمی را روشن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید