دکوراسیون لوکس منزل، بازسازی خانه این بار در نیاوران

به گزارش کشتی کروز، طراحی داخلی به سبک کلاسیک و یا دکوراسیون لوکس و لاکچری در بازسازی ساختمان و بلاخص بازسازی منزل علاوه بر زیبایی و جذابیتی خاص و شاهانه ای که به خانه و یا محل کار شما می دهد نیازمند تجربه و تخصص بالای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می باشد. شرکت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا با چندین سال سابقه کاری از صفر تا صد طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی و بازسازی و تعمیرات ساختمان در سبک های مختلف طراحی از سبک های مدرن تا کلاسیک و لوکس با در اختیار داشتن اکیپ های طراحی و اجرای متخصص و باتجربه می تواند زیبایی و جذابیت را در کنار ماندگاری و کیفیت به ساختمان شما هدیه کند و بیش 180 پروژه ساختمانی در سطح کشور گواه این ادعای شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا است.

دکوراسیون لوکس منزل، بازسازی خانه این بار در نیاوران

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

طراحی و بازسازی دکوراسیون لوکس منزل دکترعسگری در نیاوران

این پروژه به متراژ 260 مترمربع به کارفرمایی دکتر عسگری برای بازسازی و طراحی داخلی منزل به شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا سپرده و برای سبک طراحی داخلی آن از سبک کلاسیک بهره گرفته شد. برای رسیدن به زیبای و جذابیت سلطنتی که سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک به دکوراسیون داخلی می بخشد، نیازمند طراحی دقیق جزئیات و دیتیل های مختص دکوراسیون لوکس و لاکچری هستیم و به همین دلیل است که برای رسیدن به منزلی لوکس تجربه و ذوق هنری بالا از پراهمیت ترین موارد در طراحی داخلی می باشند .

در این پروژه بازسازی ساختمان تمام فضاهای عمومی را به سه بخش کلی تقسیم بندی کرده ایم که دو بخش برای میهمانان و یک بخش نشیمن برای تجمع خانواده و تماشای تلویزیون در نظر گرفته شده است ، تمام موتیف های طراحی و المان های معماری کلاسیک که در این هال و پذیرایی استفاده شده اند به طور خاص و منحصر به فرد برای این طراحی دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار گرفته اند، که از این دکورهای کلاسیک می توان به فلاورباکس و کنسول های کلاسیک، کاغذ دیواری هایی با طرح ها و رنگ های سلطنتی، منبت کاری ها و پتینه های طلایی نام برد. یکی از نقاط عطف طراحی در بخش نشیمن یک آرک کلاسیک برای جدا کردن بخش عمومی از خصوصی است که زیبایی خاصی را به دکوراسیون منزل بخشیده است.

دکوراسیون پذیرایی لوکس

ولی در بخش میهمانان به دلیل اهمیت فراوان آن باید توجه خاصی به طراحی آن داشت تا به یک دکوراسیون لاکچری و درخور صحبت رسید به همین دلیل طراحی این بخش با وسواس و جزییات بیشتری انجام شده است که قاب بندی های کلاسیک دیوارها با ورقه های طلا و پتینه های آن و پارچه کوبی های مرکزی آن که با رنگ ها و فرم های سلطنتی تزیین شده اند مصداق این وسواس در زیبایی و جذابیت این بخش از بازسازی منزل می باشد، البته نباید از المان های دیگر به مانند پرده های ولومی، و موتیف کلاسیک بین دو پنجره که با یک نقاشی رومی تکمیل میشود قافل شویم ، در کنار تمام این موارد باید به آینه های دکوراتیو با قاب بندی های کلاسیک آنها هم اشاره کنیم .

ما در طراحی و دکوراسیون داخلی این پروژه کلاسیک برای زیبایی بیشتر دکوراسیون آشپزخانه آن را به دو بخش مطبخ و آشپزخانه تمیز تقسیم بندی کردیم تا بخش بزرگتر که در ارتباط مستقیم با فضاهای عمومی است دارای زیبایی بیشتری باشد ، برای جذابیت بیشتر دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه از یک آرک سی ان سی شده برای ورودی بهره گرفتیم ککه علاوه بر جداسازی به خوبی میتواند دکوراسیون آشپزخانه ما را متمایز کند ، تمامی کابینت های آشپزخانه دارای طرح و فرمی کلاسیک و با رنگ های سفید و طلایی شکل گرفته اند .

دکوراسیون آشپزخانه لوکس

در طراحی دکوراسیون لوکس و کلاسیک بلاخص آشپزخانه رعایت اصل تقارن از واجبات طراحی می باشد، به همین دلیل با استفاده از ویترین های سرتاسری، درب های سوپری بزرگ و کوچک و قرارگیری مناسب جزیره آشپزخانه و قسمت خاص اجاق گاز با طراحی متفاوت آن توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم. و در آخر باید به طراحی سقف آشپزخانه با استفاده از نقاشی های رومی بپردازیم که نمونه های آن کمتر به چشم می خورد و کاملا آشپزخانه ما را به آن دکوراسیون لاکچری و لوکسی که به دنبال آن بودیم می رساند.

دکوراسیون اتاق خواب لوکس

این پروژه دارای یک اتاق خواب مستر و دو اتاق خواب دیگر بود که برای حفظ هارمونی کلی بازسازی و تعمیرات ساختمان در طراحی هر یک از آنها از سبک کلاسیک بهره بردیم ولی برای تمایز هر یک از آنها تنالیته رنگی متفاوتی استفاده شده است ، برای مثال طراحی لوکس اتاق خواب مستر دارای طیف رنگی صورتی میباشد و اتاق خواب دختر و پسر خانواده طیف های سبز و آبی دارند ، ولی در طراحی هر سه اتاق خواب از المان های سبک طراحی داخلی کلاسیک استفاده شده است.

در اتاق خواب مستر و دیگر اتاق خواب ها با رعایت اصل تقارن جانمایی تخت خواب و میز آرایش انجام شده اند که در کنار آن ها از قاب بندی های کلاسیک با آینه های دکوراتیو استفاده شده است که زیبایی و جذابیت خاصی را به دکوراسیون داخلی می بخشد و همچنین لمسه کوبی های پشت تخت خواب هر یک از اتاق خواب ها فضای دکوراسیون داخلی را گرمتر و صمیمی تر می نماید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن اشاره کنیم طراحی سقف های اتاق خواب مستر میباشد که دارای طرح های ابر و باد پتینه ای هستند و برای رسیدن به آن عظمت و شکوه دکوراسیون کلاسیک یاری بسزایی به طراحی داخلی می نمایند.

برای مشاهده نمونه دکوراسیون اداری و مسکونی به پروفایل گروه هیرادانا در خبرنگاران مراجعه کنید

منبع: چیدانه
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 604

به "دکوراسیون لوکس منزل، بازسازی خانه این بار در نیاوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون لوکس منزل، بازسازی خانه این بار در نیاوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید