حوادث تلخ و ناگوار یورو تمامی ندارد!

به گزارش کشتی کروز، حوادث رقابت های یورو 2020 ادامه داشته و حالا گریبان یک هوادار انگلیسی را گرفته است.

حوادث تلخ و ناگوار یورو تمامی ندارد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تیم ملی انگلیس امروز در اولین مسابقه خود در رقابت های یورو برابر کرواسی با تک رحیم استرلینگ به پیروزی رسید، اما این دیدار هم بدون حادثه نبوده است. یک هوادار تیم ملی انگلیس پس از سقوط از صندلی در استادیوم ومبلی در جریان بازی انگلیس و کرواسی، به شدت آسیب دیده است. شاهدان وحشت زده در استادیوم، این هوادار را هنگام زمین خوردن و سقوط به سمت صندلی ها و بخش بتنی ومبلی دیده اند.

سخنگوی استادیوم ومبلی در خصوص این حادثه گفت: باید اعلام کنیم که یک تماشاگر درست لحظاتی بعد از شروع مسابقه در بازی انگلیس و کرواسی در استادیوم ومبلی از سکوها سقوط کرده است. این فرد در همان محل تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت و سپس با شرایطی وخیم به بیمارستان منتقل شد. ما برای اطمینان از بررسی کامل موضوع و ادامه نظارت بر اوضاع به همکاری با یوفا ادامه خواهیم داد.

یکی از هواداران انگلیس حاضر در استادیوم در رابطه با این حادثه گفت: ما دیدیم پاهای این فرد از مانع جلوی صندلی ها رد شد، سپس او افتاد و به زمین برخورد کرد و در ادامه حرکت نکرد.

یکی دیگر از هواداران انگلیس گفت: من خود صحنه را ندیدم، اما با برخی از دوستان صحبت کردم. او آسیب دیده و او از بالکن به سمت صندلی ها و سکوهای بتن پرتاب شده بود.

سقوط این هوادار در شرایطی رخ می دهد که دیشب کریستین اریکسن در جریان بازی اول دانمارک در یورو 2020 مقابل فنلاند دچار حمله قلبی شده و در شرایطی سخت و هراس انگیز به بیمارستان منتقل شد. البته به نظر می رسد خطر جدی و اولیه از سد کریستین اریکسن گذشته و این بازیکن دانمارکی در شرایط پایدار و مساعدی واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1891

به "حوادث تلخ و ناگوار یورو تمامی ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حوادث تلخ و ناگوار یورو تمامی ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید