جلالی: کار مجموعه گل گهر در فصل نقل وانتقالات منحصربه فرد بود، تیم ما مهیای یک آغاز دوباره است

به گزارش کشتی کروز، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان کار این باشگاه در فصل نقل وانتقالات را منحصربه فرد توصیف کرد.

جلالی: کار مجموعه گل گهر در فصل نقل وانتقالات منحصربه فرد بود، تیم ما مهیای یک آغاز دوباره است

به گزارش خبرنگار کشتی کروز از سیرجان، مجید جلالی در نشست خبری پیش از ملاقات شاگردانش مقابل تیم فوتبال سایپا گفت: بیشتر از هر زمان دیگری به سه امتیاز این مسابقه احتیاج مبرمی داریم. این را مسئولیت و تعهد مهمی می دانیم و با کل تیم به این باور رسیدیم که در دور برگشت، باید عملکرد خیلی بهتری داشته باشیم تا به آنچه که استحقاق باشگاه گل گهر و مردم سیرجان است، برسیم.

وی با بیان اینکه تیمش ملاقاتی حیاتی در پیش دارد، توضیح داد: در فاصله یک ماهه، حدود دو هفته به صورت شبانه روز روی جذب بازیکنان جدید تمرکز کردیم و پس از آن تمرینات ما بسیار منسجم و خوب پیگیری شد. یکی دو اردوی بسیار خوب داشتیم. در سه ملاقات تدارکاتی، بازی به بازی بهتر و هماهنگ تر شدیم و تمرین امروز (آدینه) نشان داد که تیم ما کاملاً مهیای یک آغاز دوباره و خوب است.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان با بیان اینکه دوره نقل وانتقالات به خصوص در نیم فصل بسیار سخت است، اظهار داشت: در نقل وانتقالات زمستانی خیلی کم می توان بازیکن جذب کرد، اما می توانم بگویم کاری که مجموعه ما انجام داد، منحصربه فرد بود. روزهایی بود که از ساعت هشت صبح تا نیمه های شب درگیر جذب بازیکن بودیم و با بازیکنای زیادی صحبت کردیم.

جلالی در ادامه اضافه کرد: برخی بازیکنان با شرایط ما موافقت نمی کردند، با برخی از آنها به توافق می رسیدیم و به تیم دیگری می رفتند. همچنین باشگاه های برخی بازیکنان برای انتقال آنها به گل گهر رضایت نمی دادند. در نهایت به پنج بازیکن رسیدیم که می توانند نقاط ضعف ما را ترمیم نمایند تا در نیم فصل دوم خیلی بهتر باشیم.

وی درباره جذب مهاجم خارجی اعلام کرد: علاوه بر پنج بازیکنی که گرفتیم، می توانیم یک بازیکن دیگر بگیریم که تا به امروز سیکل چهار یا پنج بازیکن خارجی را فعال کردیم. جذب هرکسی که زودتر میسر باشد، او را به خدمت می گیریم. ما می توانیم یک بازیکن آزاد جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان با بیان اینکه این باشگاه برای جذب بازیکن خارجی وسواس دارد، گفت: این بازیکنان هم می خواهند با اطمینان بیشتری به ایران بیایند. ما کارهای این بازیکنان را دنبال می کنیم و کار هر کسی زودتر انجام گردد، او را می گیریم. ما 14 بازی در پیش داریم که این بازیکن به یکی از آنها نمی رسد. فکر می کنم تا پنج روز آینده، بازیکن مد نظرمان را به خدمت می گیریم.

جلالی درباره غایبان تیم گل گهر برای ملاقات برابر سایپا گفت: ما بازیکن محروم نداریم. تنها مصدوم ما قربانخانی است که 10 روز است با ما تمرین نمی کند و احتمالاً او را به مدت دو هفته در اختیار نخواهیم داشت. سایر بازیکنان می توانند به میدان بروند.

وی درباره شاگردان ابراهیم صادقی گفت: سایپا تیمی جوان است و تیم های جوان، غیرقابل پیش بینی هستند. مقابل تیم های جوان باید سنجیده بازی کنید. من از بازیکنان سایپا شناخت دارم و بچه ها توجیه هستند که چگونه باید مقابل آنها بازی نمایند تا سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

سرمربی گل گهر سیرجان با بیان اینکه در برخی پُست ها رقابت خوبی در تیمش ایجاد شده، توضیح داد: این رقابت باعث می گردد بازیکنان در برخی از پُست ها خیلی بهتر تمرین و پیشرفت نمایند. نیت ما این بود که هشت بازیکن بگیریم و جا را برای آنها خالی کردیم. در نیم فصل، جذب بازیکنی که نسبت به آن خیال تان راحت باشد، کار راحتی نیست. در پُست هافبک دفاعی هنوز خلأ داریم، اما میلاد کمندانی در نیم فصل دوم بازیکن قابل قبولی خواهد بود. رضا محمودآبادی را کنار او داریم که بازی به بازی بهتر می شد و روی او حساب می کنیم.

جلالی در خصوص جدایی بدخشان، سرپرست تیم گل گهر سیرجان از این تیم اعلام کرد: بدخشان پیشکسوتی قدیمی و کاملاً قابل احترام است. خدماتی که او به ورزش این شهر و باشگاه گل گهر نموده، برای همه روشن است، اما باشگاه باید درباره تحولات پاسخ دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا افضلی (مدیر رسانه ای گل گهر) در بازی فردا سرپرست گل گهر خواهد بود یا خیر، اظهار داشت: فکر می کنم بله، اما دقیق نمی دانم. افضلی در یک ماه گذشته، وظایف سرپرستی را انجام داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 اسفند 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 894

به "جلالی: کار مجموعه گل گهر در فصل نقل وانتقالات منحصربه فرد بود، تیم ما مهیای یک آغاز دوباره است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: کار مجموعه گل گهر در فصل نقل وانتقالات منحصربه فرد بود، تیم ما مهیای یک آغاز دوباره است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید