جدال حساس سیرجان و سپاهان، ابهام میزبانی خانه والیبال به دلیل سُری

به گزارش کشتی کروز، به گزارش خبرنگاران، هفته دوم از لیگ متمرکز والیبال مردان از روز چهارشنبه شروع به کار خواهد نمود. در حساس ترین بازی هفته دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و فولاد سیرجان که به ترتیب در صندلی های اول و دوم جدول رده بندی قرار دارند از ساعت 17:00 در سالن فدراسیون رودرروی هم قرار خواهند گرفت.

جدال حساس سیرجان و سپاهان، ابهام میزبانی خانه والیبال به دلیل سُری

تیم سیرجان با یک بازی کمتر نسبت به سپاهان در رده دوم واقع شده است و در صورت پیروزی مقابل سپاهان می تواند صدر جدول رده بندی را از آن خود کند. بدون شک جدال شاگردان محمدرضا تندروان در سیرجان و رحمان محمدی راد در فولاد مبارکه سپاهان یکی از جذاب ترین دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال خواهد بود.

در دیگر بازی مهم هفته، تیم شهرداری ارومیه که در رده سوم جدول رده بندی واقع شده است از ساعت 14:00 در سالن فدراسیون والیبال رودرروی شاگردان بهروز عطایی در لبنیات هراز آمل قرار خواهد گرفت.

تیم پیکان تهران نیز که در خاتمه هفته دهم شرایط خوبی در جدول رده بندی نداشت و در صندلی دوازدهم واقع شده است با تغییر کادر فنی خود رودرروی تیم پرستاره سایپای تهران قرار می گیرد.

محمد ترکاشوند سرمربی تیم پیکان از سمت خود استعفا داد تا در آستانه دیدارهای هفته یازدهم، علیرضا طلوع کیان راهنمایی تیم پیکان را برعهده دارد. طلوع کیان در گام نخست رقابت سختی با تیم سایپای تهران دارد.

دیدارهای هفته یازدهم به میزبانی تهران و در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون برگزار می گردد.

در هفته اول رقابت های متمرکز مجتبی میرزا جانپور و مسعود غلامی ملی پوشان دو تیم سپاهان و شهرداری ارومیه در خانه والیبال تهران دچار آسیب شدند.

خانه والیبال تهران دارای کف پوش نامناسبی است و بازیکنان در این سالن به هنگام بازی سر می خورند. همین موضوع سبب اعتراض نارنجی پوشان سایپا در تمرینات روز دوشنبه شد و در نهایت جلسه ای با حضور عشایری رئیس هیئت والیبال تهران و تیم سایپا برگزار گردید. باید منتظر شد و دید که در ادامه چه اتفاقی رخ می دهد و آیا خانه والیبال همچنان می تواند میزبان رقابت ها در آینده باشد یا خیر.

برنامه دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال:

چهارشنبه 5 آذرماه:

* فولاد سیرجان - فولاد مبارکه سپاهان- ساعت 17:00- سالن فدراسیون

* لبنیات هراز آمل- شهرداری ارومیه- ساعت 14- سالن فدراسیون

* پیکان تهران- سایپای تهران- ساعت 14- خانه والیبال

* شهرداری ورامین- راهیاب ملل کردستان- ساعت 17- خانه والیبال

* شهرداری قزوین- خاتم اردکان - ساعت 11- خانه والیبال

* آذرباتری ارومیه - هورسان رامسر - ساعت 11- سالن فدراسیون

جدول رده بندی درخاتمه هفته دهم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1524

به "جدال حساس سیرجان و سپاهان، ابهام میزبانی خانه والیبال به دلیل سُری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدال حساس سیرجان و سپاهان، ابهام میزبانی خانه والیبال به دلیل سُری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید