تور ارزان قطر: توسعه روابط تهران قطر به نفع دو ملت و ملت های منطقه است، در سفر امیر قطر به تهران تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد

به گزارش کشتی کروز، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس جمهور با بیان اینکه امروز اراده جمهوری اسلامی ایران و قطر بر توسعه بیش از پیش روابط دوجانبه راسخ است، اظهارداشت: تهران از توسعه سطح روابط با دوحه در بخش های مختلف استقبال می نماید و برداشتن گام های بلند در راستای ارتقای هر چه بیشتر روابط دو کشور را به نفع دو ملت و ملت های منطقه می داند.

تور ارزان قطر: توسعه روابط تهران قطر به نفع دو ملت و ملت های منطقه است، در سفر امیر قطر به تهران تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش سرویس سیاسی خبرنگاران ، سید ابراهیم رئیسی یکشنبه شب در پاسخ به تماس تلفنی شیخ حمد بن تمیم آل ثانی امیر قطر با تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به ظرفیت های گسترده در جهت توسعه روزافزون سطح روابط و همکاری های دو کشور گفت: تهران و دوحه با فعال کردن تمامی ظرفیت های همکاری و ایجاد هماهنگی های نزدیک می توانند گام های موثری در راستای منافع دو ملت و برقراری ثبات و امینت در منطقه بردارند.

رئیس جمهور با اشاره به سفر آینده امیر قطر به تهران در آینده نزدیک، گفت: در این سفر تصمیمات بزرگی در راستای توسعه بیش از پیش مناسبات و همکاری های دو کشور در حوزه های مختلف اتخاذ خواهد شد.

رئیس جمهور در ادامه با ابراز خرسندی از برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر و آرزوی موفقیت برای این کشور در برگزاری این رویداد ورزشی مهم، گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد در جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر بازی های جام جهانی، در جزیره کیش و سایر جزایر نزدیک به قطر هرگونه مساعدت و یاری مورد احتیاج را ارائه کند و اطمینان داریم با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته، جهانیان شاهد بازی های خاطره انگیزی خواهند بود.

شیخ حمد بن تمیم آل ثانی امیر قطر نیز در این تماس تلفنی با تاکید بر اینکه کشورش بعد از دیدار و مذاکرات طولانی دو کشور در دوحه به طور کامل به توسعه هرچه بیشتر روابط با تهران متعهد است، گفت: معتقدیم سفر جنابعالی در توسعه روابط برادرانه و استحکام همکاری ها از نقش مهمی برخوردار است.

شیخ حمد بن تمیم آل ثانی با اظهار خرسندی از راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جام جهانی، گفت: در این مسابقات به خوبی از برادران خود استقبال خواهیم کرد و گروهی که تیم ایران در آن قرار گرفته گروهی حماسی است و مطمئناً شاهد بازی های جذابی خواهیم بود.

امیر قطر گفت: در مورد همکاری دو کشور در برگزاری مسابقات نیز بزودی وزیر راه قطر در جزیره کیش با همتای خود درباره نحوه همکاری ها دیدار و مذاکره خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2221

به "تور ارزان قطر: توسعه روابط تهران قطر به نفع دو ملت و ملت های منطقه است، در سفر امیر قطر به تهران تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان قطر: توسعه روابط تهران قطر به نفع دو ملت و ملت های منطقه است، در سفر امیر قطر به تهران تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید