تماس پرسپولیس با رادوشوویچ، مشکل کالدرون همچنان پابرجاست

به گزارش کشتی کروز، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس پس از دریافت بخشی از قرارداد با کارگزار تازه خود توانست علاوه بر تسویه مطالبات اعضای تیم برای فصل گذشته حدود 20 درصد از قرارداد آنها را پرداخت کند.

تماس پرسپولیس با رادوشوویچ، مشکل کالدرون همچنان پابرجاست

با این حال بوژیدار رادوشوویچ پس از دریافت طلب فصل گذشته خود وعده دیگر مسئولان باشگاه را نپذیرفت تا تنها بازیکن خارجی فعلی سرخپوشان تهران را ترک کند.

مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره به رادیو تهران گفت: آقای صدری دو بار با رادوشوویچ جلسه گذاشت. قرار شد اولین قسط را به مبلغ 50 هزار یورو دریافت کند و سپس قسط دوم را بگیرد. او هم توافق کرد اما پس از این جلسه، شبانه از ایران رفت.

او درباره اینکه آیا رادو به تهران باز می شود اضافه کرد: با او دائم در تماس هستیم تا با صحبت بتوانیم او را به تمرینات برگردانیم. او از گذشته دلخور است و بابت شرایط فعلی هم ناراحت است که پرداختی خوبی نداشتیم. از او خواستیم بماند و کار را دنبال کند اما متأسفانه نشد.

لشگری درباره آخرین شرایط تاجیکی ها که به گفته یحیی گل محمدی شبیه گردشگر شده اند، تاکید کرد: زمان برای خود ما از همه چیز مهم تر است تا شرایط آنها را مشخص کنیم و بتوانند بازی کنند. پنجره نقل و انتقالاتی بسته است و مشکل برای ثبت قرارداد داریم. امیدواریم مشکل کالدرون حل شود تا قرارداد آنها را ثبت کنیم. آنها هیچ مسئله ای ندارند و امروز هم سر تمرین می فرایند. اینکه گفته شده است تهران را ترک کرده اند صحت ندارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس بار دیگر وعده از دو قسط کالدرون را داده ایم اما قسط سوم را هنوز نداده ایم. شرایط پرداخت او بسیار پیچیده شد ولی متأسفانه میراث دار مسائل گذشتگان هستیم. با تلاش و پیگیری های آقای صدری امیدواریم مسائل حل شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1400 بروزرسانی: 2 بهمن 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2123

به "تماس پرسپولیس با رادوشوویچ، مشکل کالدرون همچنان پابرجاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس پرسپولیس با رادوشوویچ، مشکل کالدرون همچنان پابرجاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید