تعریف و تمجید ویژه پاکو خمس از پرسپولیس

به گزارش کشتی کروز، تراکتور در هفته دوم لیگ برتر میزبان پرسپولیس است. پاکو خمس، سرمربی اسپانیایی تراکتور در نشست خبری پیش از بازی تراکتور و پرسپولیس گفت: پرسپولیس سال گذشته قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی شد و ثابت کرد برترین و آماده ترین تیم بوده است. ما خودمان را آماده این بازی نموده ایم، اما قطعا بازی سخت و دشواری خواهیم داشت.

تعریف و تمجید ویژه پاکو خمس از پرسپولیس

وی درباره ناهماهنگی و عملکرد ضعیف خط دفاعی تراکتور در بازی قبل مقابل سپاهان و اینکه آیا برنامه ای برای سروسامان دادن به دفاع تراکتور در بازی مقابل پرسپولیس دارد، گفت: سیستم بازی مان را تغییر نمی دهیم. به اعتقاد من خط دفاعی ما کند نیست.

ما به نفع سپاهان بازی کردیم

خمس درباره موقعیت های اندک تراکتور در بازی مقابل سپاهان و اینکه آیا از عملکرد امیرحسین حسین زاده، مهاجم این تیم رضایت دارد یا خیر، اعلام نمود: بازی سپاهان از همه لحاظ برای ما بد بود. در واقع می توانم بگویم با شخصیت تیمی لازم وارد این بازی نشدیم. در همه خطوط ازدفاع تا حمله بد بودیم و به نفع سپاهان بازی می کردیم چرا که مدام توپ را لو می دادیم و تقدیم آن ها می کردیم. آن ها نیز با ارسال های بلند سعی داشتند هر چه سریعتر به دروازه ما برسند. وقتی که آن قدر اشتباه داریم و تیم خوب کار نمی نماید طبیعی است که بازنده شویم.

باید مهاجم نوک پیدا کنیم

خمس ادامه داد: درباره حسین زاده هم باید بگویم پست اصلی او مهاجم نوک نیست، اما مجبوریم آنجا از او استفاده کنیم. ما باید یک مهاجم پیدا کنیم، چون مهاجم نوک نداریم. عارف رستمی هم بیشتر کنار خط بازی می نماید و کمتر به عنوان مهاجم نوک بازی نموده است. باید یک مهاجم نوک پیدا کنیم و تغییراتی خواهیم داشت.

بازیکن بزرگ باید از روز اول خوب کار کند

وی درباره تغییرات زیاد تراکتور برای این فصل و اضافه شدن تعدادی از بازیکنان مطرح به این تیم و اینکه چه اندازه زمان احتیاج است تا تیم به هماهنگی لازم برسد، توضیح داد: اگر ما بازیکنان بزرگی جذب کردیم باید از روز اول نشان دهند بازیکنان بزرگی هستند. خصلت بازیکنان خوب این است که از همان روز اول نشان می دهند که بازیکن خوبی هستند.

طرفدار تراکتور کاری ننمایند که به ضرر تیم گردد

سرمربی تراکتور اضافه نمود: من فکر می کنم طرفداران مهمترین سلاح ما هستند و در هر بازی به ما یاری می نمایند و از طرفداران می خواهم رفتار خوب را داشته باشند و انرژی خودشان را فقط برای تشویق تیم بگذارند و حرکتی ننمایند که به ضرر تیم و باشگاه تراکتور باشد.

خمس درباره برنامه های خود برای به دست گرفتن میانه میدان از پرسپولیس، گفت: هدف ما این است که صاحب توپ باشیم. توپ برای ما خیلی مهم است. در بازی مقابل سپاهان نتوانستیم حفظ توپ کنیم و باختیم. هر بار که نتوانیم مالک توپ باشیم کار برای ما سخت می گردد. بازی فردا هم همینطور است و اگر پرسپولیس بیشتر مالکیت توپ را داشته باشد احتمالا بازنده می شویم.

برای برد بازی می کنم و چیز دیگری بلد نیستم

وی در پاسخ به این سوال که از نظر روحی چقدر باخت مقابل سپاهان در این بازی اثرگذار است و اینکه آیا برای برد به میدان می رود، گفت: من همواره برای برد بازی می کنم و چیز دیگری بلد نیستم. هیچوقت به من یاد ندادند برای مساوی یا باخت بازی کنم. امیدوارم بازیکنانم نیز همین ایده را داشته باشند. جلوی پرسپولیس اگر برای مساوی به میدان بروی قطعا می بازی. ما مثل سال قبل مقابل هر رقیبی برای برترین بازی و کسب نتیجه به میدان می رویم. هقته پیش هم خودمان بد بودیم و هم زمین بازی خیلی شرایط بدی داشت و طوری بود که فقط باید توپ را بلند می کردیم و اصلا روی زمین نمی شد بازی کرد. این زمین اصلا برای تیم بزرگ سپاهان که استادیوم خوبی هم دارد خوب نیست. اصلا نباید اجازه داده گردد بازی های لیگ در این زمین برگزار گردد.

وی درباره شرایط زمین تراکتور نیز گفت: زمین ما الان شرایط خوبی دارد، اما احتمالا در زمستان دچار مشکلاتی خواهد شد.

برای اینکه از نظر روحی بهم بریزیم زود است

خمس درباره شرایط روحی تیم پس از شکست مقابل سپاهان، توضیح داد: بازیکنان همواره باید آماده رقابت باشند و هیچ وقت دیر نیست. در واقع بازیکنان می دانند کارشان همین است و هر هفته باید آماده باشند با یک برد یا باخت نباید شرایط روحی شان تغییر کند. برای اینکه از نظر روحی به هم بریزیم، الان خیلی زود است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1402 بروزرسانی: 24 مرداد 1402 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2470

به "تعریف و تمجید ویژه پاکو خمس از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعریف و تمجید ویژه پاکو خمس از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید