بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ

به گزارش کشتی کروز، هنگ کنگ یکی از شهرهای مهم در تجارت و گردشگری است که امروزه میزبان گردشگران بسیاری است؛ با انتخاب هتل های ارزان سفری کم هزینه را در این شهر خواهید داشت.

بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

هنگ کنگ کلان شهری بزرگ در جنوب کشور چین است که به صورت خودمختار اداره می گردد. این شهر امروزه با توجه به پیشرفتی که در حوزه گردشگری و تجاری دارد مسافران زیادی را به سمت خود روانه می نماید. بنابراین با توجه به حجم مسافری که به این منطقه سفر می نمایند، هتل های هنگ کنگ بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. با انتخاب هتل های ارزان هنگ کنگ علاوه بر اینکه از این شهر بازدید خواهید کرد، سفری کم هزینه و مالی را خواهید داشت؛ برای آشنایی با این هتل ها و امکانات آن همراه ما باشید.

 • هتل یسین فورترس (Yesinn - Fortress Hill)
 • هاستل هنگ کنگ (Hong Kong Hostel)
 • هتل پاندورا افتر 80 (Pandora After 80s)
 • هتل مینگل ات د ادن (Mingle At The Eden)
 • هتل مینگل ویت د استار (Mingle With The Star)
 • هتل گلکسی (Galaxy Hotel)
 • هتل هومی این نورث پوینت (Homy Inn North Point)

هتل یسین فورترس (Yesinn - Fortress Hill)

هتل یسین فورترس هتلی یک ستاره و مالی در شهر هنگ کنگ است که شما با ورود به آن، با رنگ آمیزی متنوع آن روبرو خواهید شد. این هتل در موقعیت خوبی واقع شده است و تنها با 2 دقیقه پیاده روی به مترو دسترسی خواهید داشت.

اتاق های هتل که با رنگ های متنوع دکور شده اند، دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون هستند. اغلب اتاق ها دارای تخت های چند طبقه است و یک گزینه عالی برای سفرهای گروهی است. هتل تا ورزشگاه هنگ کنگ 2.1 کیلومتر، تا Victoria Peak حدود 5.2 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هنگ کنگ 45 دقیقه فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: Flat B, 15/F, Continental Mansion, 294 Kings Road, Fortress Hill, North Point, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 50 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی مجاز است، نگهداری چمدان، کارمندان چندزبانه (فیلیپینی، انگلیسی)

هاستل هنگ کنگ (Hong Kong Hostel)

هاستل هنگ کنگ خوابگاهی تک ستاره است که امکانات قابل قبولی را برای مهمانان خود فراهم نموده است. در اتاق های این هاستل نیز از رنگ های مختلف استفاده شده و با طرح های مختلف روتختی و پرده ها محیط شادابی را برای مهمانان خود ایجاد نموده است. اتاق های هاستل، تمیز و مرتب هستند و مجهز به اینترنت بی سیم، تهویه و تلویزیون هستند.

هتل تا MTR Causeway Bay Station حدود 0.1 کیلومتر، تا ورزشگاه هنگ کنگ 1 کیلومتر، تا Victoria Peak حدود 8.3 کیلومتر و تا فرودگاه هنگ کنگ 25.9 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: 3/F, Block A, 47 Paterson Street, Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 30 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی مجاز است، نگهداری چمدان، روزنامه، خدمات بلیط، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

هتل پاندورا افتر 80 (Pandora After 80s)

هتل پاندورا افتر 80 هتلی مالی در هنگ کنگ است که یک گزینه عالی برای کوله گردها و افرادی است که قصد سفری مقرون به صرفه را دارند. اتاق های ساده هتل دارای پنجره های نورگیر ، مجهز به اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و حمام خصوصی هستند.

دسترسی این هتل به رستوران، مراکز خرید و جاذبه های دیدنی شهر بسیار راحت است. صبحانه روزانه برای مهمانان تهیه می گردد. هتل تا مرکز هنگ کنگ 0.3 کیلومتر، تا ورزشگاه هنگ کنگ 1.1 کیلومتر و تا فرودگاه هنگ کنگ 25.7 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: Unit F, 11th floor, Hoi Tao Court, 275 Gloucester Road (Entrance on 23 Cannon Street), Causeway Bay, Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 25 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، تراس، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، آشپزخانه مشترک، میز تور، فکس/فتوکپی، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، خدمات بلیط، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی، هندی، اسپانیایی)

هتل مینگل ات د ادن (Mingle At The Eden)

هتل مینگل ات د ادن هتلی مالی و 3 ستاره در هنگ کنگ است که امکانات خوبی را به مهمانان خود ارائه می نماید. اتاق ها با دکوری مدرن و کمدهای چوبی سنتی مبله شده است و همه اتاق ها دارای کفپوش چوبی هستند. اتاق ها دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون هستند.

هتل تا ترمینال فری و ایستگاه Central MTR حدود 15 دقیقه، تا معبد Man Mo حدود 0.4 کیلومتر و تا فرودگاه هنگ کنگ 22.7 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به است.

 • آدرس: 148 Wellington Street, Central District, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 3 ستاره است و دارای 24 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، تراس، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، آشپزخانه مشترک، میز تور، فکس/فتوکپی، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، خدمات بلیط، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی، هندی، اسپانیایی)

هتل مینگل ویت د استار (Mingle With The Star)

هتل مینگل ویت د استار هتلی 3 ستاره و مالی است که در یک موقعیت عالی از شهر واقع شده است و تنها با چند دقیقه پیاده روی می توان به ایستگاه مترو دسترسی داشت. اتاق های هتل دارای دکوری ساده با پنجره های نورگیراند و همه آن ها مجهز به اینترنت بی سیم و تلویزیون هستند.

هتل تا Victoria Peak حدود 15 دقیقه رانندگی، تا مرکز تجارت هنگ کنگ 10 دقیقه با ماشین و تا فرودگاه هنگ کنگ 25.1 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: 137, Wanchai Road, Wan Chai, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 3 ستاره است و دارای 24 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، تراس، باغ، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، آشپزخانه مشترک، میز تور، فکس/فتوکپی، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

هتل گلکسی (Galaxy Hotel)

هتل گلکسی هتلی 2 ستاره و مالی است که امکانات قابل قبولی را ارائه می نماید. اتاق ها دارای دکوری ساده هستند و همه آن ها دارای تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی هستند.

هتل تا Victoria Peak حدود 200 متر، تا کاخ Hysan حدود 300 متر و تا فرودگاه هنگ کنگ 26 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذاهای لذیذ و خرید است.

 • آدرس: Flat B2, 6/F, Kingston Building, 2 Kingston Street, Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 2 ستاره است و دارای 19 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

هتل هومی این نورث پوینت (Homy Inn North Point)

هتل هومی این نورث پوینت هتلی مالی در هنگ کنگ است که مهمانان اقامت ساده و قابل قبولی را در آن خواهند داشت. اتاق های هتل به حمام خصوصی و تلویزیون مجهز شده اند. هتل تا ایستگاه مترو تنها 5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

هتل تا میدان تایمز 2.2 کیلومتر، تا بسیاری از مغازه ها و رستوران های اطراف تنها چند دقیقه پیاده و تا فرودگاه بین المللی هنگ کنگ 27 کیلومتر فاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به غذای لذیذ، حمل و نقل عمومی مناسب و سفرهای شهری است.

 • آدرس: 2-13/F, Seng Ming Court, 375-377 Kings Road, North Point, Hong Kong, Hong Kong
 • این هتل 1 ستاره است و دارای 99 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، سیستم تهویه، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، صندوق امانات، نگهداری چمدان، روزنامه، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چندزبانه (چینی، انگلیسی)

آنچه ذکر شد تعدادی از هتل های ارزان و مالی هنگ کنگ بود؛ اگر به این شهر سفر کردید و در هتل های آن اقامت داشتید ما را با تجربیات خود آشنا کنید.

منبع: کجارو / booking.com
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 614

به "بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین هتل های ارزان هنگ کنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید