بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند

به گزارش کشتی کروز، مسیرهای طبیعت گردی در تایلند

تور تایلند یعنی سفر به سرزمین شگفتی ها، حتما تا به حال چیزهای زیادی در خصوص این کشور دیدنی شنیده اید و یا تصاویری از طبیعت بکر و خاص آن دیده اید و یا شاید هم به آن سفر نموده اید. طبیعت سرسبز و جنگل های بکر با کوه های بلند در کنار دریایی که با رنگ آبی خوشرنگش خودنمایی می نماید، بخشی از جاذبه های گردشگری این کشور است. یکی از بهترین فعالیت هایی که در تایلند می توانید داشته باشید، طبیعت گردی و راهپیمایی در مسیرهای بهشتی آن است، مسیرهای پر چیپ و خمی که از بین مناظر بی بدیلی عبور می نماید و معمولا هیچ وسیله نقلیه ای هم از آنها عبور نمی نماید. در ادامه، خبرنگاران شما را با بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند که راهنمایان تور مجرب آنها را پیشنهاد داده اند، آشنا می نماید.

بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

جهت چیانگ مای به مای هونگ سون

یکی از جهتهای قدیمی راهپیمایی، جهت چیانگ مای به مای هونگ سون است که از بین بکرترین منطقه های طبیعی تایلند پوشیده از مه و کوهستان های سبز می گذرد. این جهت از چیانگ مای آغاز می گردد و بعد از عبور از دره های سرسبز و پیمودن جهتی 6 تا 8 ساعته از راه های مملو از ارکیده، به مای هونگ سون می رسد. در طول جهت، از یک روستا به نام Huay Hee Karen هم عبور می کنید که می توانید در یکی از خانه های سنتی آن اقامت کنید. جهت چیانگ مای به مای هونگ سون جهتی چالش انگیز و سخت به همراه عبور از رودخانه است.

جهت چیانگ رای به چیانگ مای

اگر دوست دارید در کنار عبور از یکی از بهترین جهتهای طبیعت گردی در تایلند، یک گشت و گذار فرهنگی هم داشته باشید، پیشنهاد ما انتخاب این جهت است. در این جهت، با افراد بومی زیادی آشنا می شوید و در خانه هایشان اقامت می کنید و با سبک زندگی و خصوصیات آنها آشنا می شوید، علاوه بر گذر از طبیعت زیبا، در جهت از کنار قبایل بومی هم می گذرید و می توانید با راه و روش گذران زندگی شان بیشتر آشنا شوید. جهت چیانگ مای به چیانگ رای، بهترین جهت راه نوردی در تایلند برای تماشای بومیان این کشور است.

پارک ملی سری فانگ نگا

شاید فکر کنید که راهپیمایی و طبیعت گردی بدون وسایل نقلیه یعنی گذر از جهتهای صعب العبور که قرار است پاهایتان را شکنجه دهد و به نفس نفستان بیندازد! اما اصلا اینطور نیست و هدف از انتخاب جهتهای طبیعت گردی در تایلند در واقع لذت بردن از طبیعت و تجربه راحتی است. اگر دوست دارید که لوکس طبیعت گردی کنید، پارک ملی سری فانگ نگا در تایلند جای بهتری به نسبت دو جای قبلی است چرا که در آن می توانید در اقامتگاه های لوکسی که در خائو لاک khao Lak وجود دارد، اقامت کنید. این پارک، جهتی 8 کیلومتری برای راهپیمایی دارد و در طول راه از مناظر شگفت انگیزی رد می شوید و مجبورید از رودخانه ای عبور کنید که برای عبور از آن باید شنا کنید.

پانگ مافا

در این جهت، از مزرعه های بیشماری رد می شوید و از دل جنگل ها عبور می کنید و در طول راه هم می توانید در 2 روستا اقامت کنید و از مردم روستا چیزهای زیادی یاد بگیرید.

منبع: الی گشت
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 531

به "بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید