برق رایگان به تهرانی ها هم می رسد

به گزارش کشتی کروز، مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران عظیم گفت: در تهران بیش از 80 درصد مشترکان خانگی الگوی مصرف را رعایت می نمایند اما مساله طرح برق امید احتیاج به ارزیابی و طبقه بندی مشترکان از حیث مصرف دارد تا تعیین گردد چند درصد تهرانی ها شامل این طرح می شوند اما نهایتا طرح برق امید تا آبان ماه اجرایی خواهد شد.

برق رایگان به تهرانی ها هم می رسد

به گزارش خبرنگاران، حسین صبوری در مصاحبه با ایسنا با بیان اینکه استان تهران دارای دو شرکت شهر تهران و شهرستان های تهران است، اظهار کرد: در حال حاضر همکاران ما به دنبال شناسایی مشترکان پرمصرف و کم مصرف برای طرح برق امید هستند.

وی با بیان اینکه بر اساس آمار موجود در شهر تهران بیش از 80 درصد مشترکان خانگی الگوی مصرف را رعایت می نمایند، اضافه نمود: گروه کم مصرف و کم مصرف که در برق امید مطرح شده با این موضوع متفاوت است و باید آنالیز های لازم صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران عظیم با اشاره به مشترکان پر مصرف تهرانی گفت: بر اساس آماری که تا کنون اخذ شده کسانی که الگو مصرف را رعایت نمی نمایند جزء پر مصرف ها هستند که در تهران حدود 20 درصد مشترکان را شامل می گردد.

صبوری با بیان اینکه طبق مصوبه دولت کم مصرف ها شامل تخفیف صد درصدی طرح برق امید می شوند، توضیح داد: تعریف مشترک کم مصرف در هر منطقه متفاوت است به طور مثال برای تهران یک نوع محاسبه و برای خوزستان یک نوع محاسبه دیگر لحاظ می گردد.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ارزیابی ها و آنالیز ها در حال اجرا است، گفت: پس از تعیین شدن نتیجه گزارش اعلام خواهد شد اما الان پر مصرف ها را کسانی می دانیم که الگوی مصرف را رعایت ننمایند که این مساله نیز در مناطق مختلف متفاوت است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران عظیم با بیان اینکه تا آبان ماه این طرح اجرایی خواهد شد، گفت: برق امید شامل کم مصرف ها است و حتما شامل حال استان تهران نیز خواهد شد و اگر مشترکان خوش مصرف نیز مصرف خود را مدیریت نمایند می توانند در این دسته قرار بگیرند و این موضوع تنها بستگی به میزان مصرف مشترکان دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1405

به "برق رایگان به تهرانی ها هم می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق رایگان به تهرانی ها هم می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید