بازیافت ایمن زباله های الکترونیکی

به گزارش کشتی کروز، در جشن روز زمین در ایالات متحده آمریکا، شرکت ال جی با شرکت Green Chip Recycling همکاری کرد تا میزبان یک رویداد جمع آوری زباله های الکترونیکی در نیوجرسی باشند، رویدادی که راهی ایمن و مسئولانه برای دفع زباله های الکترونیکی و در راستای حمایت و محافظت از محیط زیست را به ساکنین اینجا ارائه می نماید. در همان آخر هفته، ال جی بعلاوه از شورای جوانان فورت لی (YCFL) در دوی رنگی (Color Run) حمایت کرد، رویدادی که توانمندسازی افرادی دارای معلولیت را ترویج می نماید.

بازیافت ایمن زباله های الکترونیکی

جمع آوری زباله های الکترونیکی به وسیله ال جی به مشتریان این اجازه را می دهد تا هر گونه وسیله الکترونیکی بدون احتیاج خودشان را به شکلی مسئولانه دور بریزند. برنامه بازیافت ال جی بخشی از تعهد بسیار بزرگ این شرکت نسبت به سازگاری و پایداری محیط زیست است و هدفش یاری به حفظ انرژی است و با بازیافت نیز از هدر رفتن قطعات قابل استفاده مجدد جلوگیری می نماید و در عین حال، احتیاج به استخراج یا فراوری مواد تازه را کاهش می دهد. ال جی تنها در سال 2022 میلادی بیش از 49 میلیون پوند دستگاه های الکترونیکی پوشیده شده (CED) را از کامپیوترهای رومیزی، تلویزیون ها، چاپگرها و سایر تجهیزات الکترونیکی جمع آوری نموده است.

این رویداد جمع آوری زباله های الکترونیکی در تاریخ 22 آوریل در دفتر مرکزی این شرکت در آمریکای شمالی واقع در نیوجرسی انجام شد. علاوه بر این رویداد، مشتریان قبلی ال جی می توانستند محصولات ناکارآمد خودشان را به وسیله برنامه بازگرداندن پستی ال جی از سراسر نقاط این کشور بدون هیچ هزینه ای بفرستند یا اینکه آن ها را در نزدیک ترین مکان تحویل قرار بدهند.

در همان آخر هفته، ال جی بعلاوه به وسیله اسپانسری رویداد Color Run for Friends of All Abilities از سازمان شورای جوانان فورت لی که هدفش تنوع، شمول و برابری در میان افراد دارای معلولیت است، توانست حمایت مالی و افزایش آگاهی در این زمینه را افزایش بدهد. شورای جوانان فورت لی یک سازمان غیرانتفاعی به شمار می رود که متشکل از دانش آموزان کلاس نهم و دانش آموزان دبیرستانی ساکن شهرستان برگن است که در پی ایجاد یک تغییر مثبت در جامعه هستند.

رابطه ال جی با موسسه YCFL به چندین سال قبل بر می گردد و همکاری بین آن ها از سال 2018 میلادی آغاز شد، زمانی که ال جی برای اولین بار سطل های بازیافت با طراحی سفارشی را در منطقه ها محبوب و شلوغ فورت لی از جمله کتابخانه عمومی فورت لی، مدرسه فورت لی، مرکز جامعه و خیابان اصلی آن نصب کرد. ال جی از آن موقع به پشتیبانی برنامه های YCFL و برنامه های دیگری از این دست ادامه داده است.

مسابقه دوی رنگی YCFL در تاریخ 22 آوریل در مرکز اجتماعی فورت لی برگزار گردید. رویداد آغازین قبل از مسابقه نیز در 21 آوریل برگزار گردیده بود و شرکت کننده ها توانستند نشان های خود را بردارند و در آزمایشگاه الهام ال جی تجربه های جالبی را بیاموزند، آزمایشگاهی که به روشی سرگرم کننده برای دانش آموزان طراحی شده و به وسیله فناوری های ال جی، الهام بخش آن ها می گردد.

ال جی به ایجاد تأثیر مثبت در جوامع سراسر دنیا مصمم است و در پی افزایش آگاهی درباره بازیافت مسئولانه، تنوع و شمول به وسیله رویدادها و ابتکارات اجتماعی مختلف است.

منبع: فوت و فن
انتشار: 7 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1402 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2426

به "بازیافت ایمن زباله های الکترونیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیافت ایمن زباله های الکترونیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید