باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم

به گزارش کشتی کروز، سینما دیلی/ نشست خبری بازیگران و عوامل سریال ملکه گدایان در کلاب هاوس برگزار گردید. در این برنامه باران کوثری با اعلام اینکه بیماری کرونایش بهبود یافته گفت: دو سه روز هست که دوباره سر کار می روم و در مرحله نقاهتم و تازه کرونایم خوب شده.

باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم

نقشم در ملکه گدایان بسیار نقش متفاوتی است. نقشی که بعید است بازیگری ردش کند.

سالهاست با انجمن حمایت از بچه ها کار همکاری دارم و در این سریال هدفمان این نبوده که کسی از این بچه ها سواستفاده کند.

من خیلی وسواس ندارم که با یک گروه ثابت بازیگر کار کنم. اما کارم برایم خیلی جدی است و در بازیگری تعارف و شوخی ندارم. پس تنها مسئله ام این است کسی که جلویم بازی می نماید همینقدر بازیگری برایش جدی باشد و آرمان درویش اینطور بود و این دغدغه را داشت. وقتی این جدیت را در همکارم ببینم دیگر هیچ مسئله ای ندارم.

پیش از این با بچه ها و بچه های کار همکاری داشتم و رابطه خوبی با بچه ها دارم. به نظرم بچه ها نوعی از بازیگری دارند که کاملا ناب است و بی تعارف به آنها نگاه می کنم و یاد می گیرم.

هر بازیگری هرچقدر هم کوشش کند که متفاوت باشد، بخشی از اعتقاد و خودش در نقش همراهش می گردد و فکر می کنم سرسختی افرا از علاقه من به اینگونه زن ها می آید.

سریال کار کردن برایم آسان نیست و به جای سپری کردن مدت طولانی با یک نقش، ترجیح می دهم در نقش های متفاوت بازی کنم. مگر مثل دندون طلا یا ملکه گدایان بخواهم زمان طولانی با نقشم سپری کنم وگرنه اصراری به سریال بازی نکردن ندارم. منظورم البته سریال تلویزیونی نیست. آن را اصرار دارم حضور نداشته باشم نه در سریال نه در هیچکدام از برنامه هایش. ولی در پلتفرمها اگر نقش جذابی پیشنهاد بگردد حتما بازی می کنم.

منبع: همگردی
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1854

به "باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید