ایران در نمایشگاه کتاب دهلی نو

به گزارش کشتی کروز، آثار ایرانی حاضر در دیجیتال رایت سنتر اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در نمایشگاه بین المللی کتاب دهلی نو معرفی می شوند.

ایران در نمایشگاه کتاب دهلی نو

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، خانه کتاب و ادبیات ایران گفت به نمایندگی از صنعت نشر ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب دهلی نو حضور دارد و به معرفی 70 عنوان کتاب برگزیده جوایز ادبی همچون جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، جایزه جلال آل احمد و منتخب برترین آثار شرکت کنندگان ایرانی در بخش بین الملل دیجیتال رایت سنتر اولین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران می پردازد.

همچنین خانه کتاب و ادبیات ایران در این نمایشگاه، صنعت نشر ایران، نویسندگان برتر حوزه کودک و نوجوان، آثار حوزه کودک و نوجوان، کتاب های برنده جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، کتاب های ایران شناسی و کتاب های آماده فروش حق ترجمه و نشر را در قالب کاتالوگ معرفی خواهد نمود.

بر اساس این خبر، نمایشگاه بین المللی کتاب دهلی نو از سال 1972 توسط نشنال بوک تراست هند در حال برگزاری است. این نمایشگاه یکی از عظیم ترین نمایشگاه های کتاب در منطقه آسیا است و در سالیان گذشته در میان جامعه صنعت نشر بین الملل صندلی مناسبی پیدا نموده است.

با توجه به شرایط پاندمیک ویروس کرونا، نمایشگاه کتاب دهلی نو همچون بیشتر نمایشگاه های بین المللی کتاب اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب نموده است که از تاریخ 16 تا 19 اسفندماه برگزار می گردد.

در این نمایشگاه چهارروزه مجازی به هر شرکت کننده یک غرفه مجازی برای نمایش کتاب، فیلم، کاتالوگ، محصولات و معرفی شبکه های اجتماعی مرتبط با نمایشگاه های کتاب اختصاص پیدا می نماید.

همچنین برای گفت وگوی شرکت کنندگان با یکدیگر و برگزاری جلسات میان آنان امکاناتی در غرفه مجازی فراهم شده است. در این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب دهلی نو 168 شرکت کننده داخلی و خارجی به معرفی آثار خود می پردازند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1664

به "ایران در نمایشگاه کتاب دهلی نو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران در نمایشگاه کتاب دهلی نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید