استیلی: در اردوی اسفند غیبت بازیکنان مورد قبول نیست

به گزارش کشتی کروز، اردوی بهمن ماه تیم امید به انتها رسید در حالی که حمید استیلی و کرانچار پیرامون مسائل تیم امید و غیبت تعدادی از بازیکنان باشگاه ها نشست مشترکی را با سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر برگزار کردند.

استیلی: در اردوی اسفند غیبت بازیکنان مورد قبول نیست

استیلی در مورد این جلسه و همچنین تغییر برنامه های آماده سازی تیم امید، گفت: نشست خوبی با فتاحی داشتیم و خوشبختانه همه به دنبال حمایت و تقویت تیم امید هستند. با این وجود تصمیم گرفتیم به منظور نشان دادن حسن نیت و تعامل سازنده با باشگاه ها اردوی هفته ابتدایی اسفندماه را لغو کنیم. پیش از این قرار بود اردوی 4 روزه ای در ابتدای اسفند داشته باشیم اما بعد از جلسه با فتاحی کادر فنی موافقت کرد تا این اردو لغو گردد. در عین حال سازمان لیگ و باشگاه ها با تیم امید همکاری می نمایند تا اردوی بعدی را با تمام قدرت و حضور کلیه نفرات برگزار کنیم.

حمید استیلی، مدیر تیم فوتبال امید گفت: کرانچار در این جلسه تاکید نمود که اردوی بعدی تیم برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و در واقع بخش نهایی آماده سازی برای حضور در مسابقات مقدماتی است. بر این اساس اردوی ما از 11 اسفند در تهران شروع می گردد و کوشش می کنیم در این اردو دو مسابقه تدارکاتی خوب برگزار کنیم تا با آمادگی کامل وارد رقابت ها شویم. در واقع اردوی نهایی تا روز هفتم فروردین و خاتمه مسابقات ادامه خواهد داشت. ما شرایط باشگاهها و خصوصا نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را درک می کنیم. پیش از این هم اعلام کردیم اگر از بازیکنان تیم امید در مسابقات خودشان استفاده می نمایند ، بازی کردن این بچه ها به سود ماست اما اگر قرار نیست بازیکنان تیم امید در مسابقات مورد استفاده قرار گیرند حتما آنها را در اختیار ما بگذارند چرا که در شرایط بهتری قرار می گیرند و می توانند به تیم یاری نمایند. به هر ترتیب در اردوی اسفندماه دیگر غیبت هیچ بازیکنی قابل پذیرش نیست چرا که این آخرین فرصت ماست و باید برای آماده سازی نهایی تمامی نفرات را در اختیار داشته باشیم.

استیلی در خاتمه گفت: فراموش نکنیم که بازی های سختی در پیش داریم و با حریفانی روبرو می شویم که به هیچ وجه آسان نیستند. در این راستا به یاری و حمایت همه بخش های فوتبال کشور احتیاج داریم. اردوی خاتمهی آخرین فرصت ما برای ساختن یک تیم قدرتمند و هماهنگ است که بتواند ابتدا از مرحله اول با موفقیت عبور کند و پس از آن در مرحله نهایی به دنبال شکستن طلسم صعود به المپیک باشد.

3

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 283

به "استیلی: در اردوی اسفند غیبت بازیکنان مورد قبول نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: در اردوی اسفند غیبت بازیکنان مورد قبول نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید